Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Wanny akrylowe marki Riho cieszą się dużym zainteresowaniem polskich klientów. Zawdzięczają je nowoczesnemu wzornictwu, wysokiej jakości i rozsądnej cenie. W październiku bieżącego roku oferta firmy została wzbogacona o nowe modele wanien oraz kabin z serii \"Scandic\". Ponadto poszerzono gamę rozmiarową kabin i płaskich brodzików.

WANNY. \"Delta\" - asymetryczna wanna narożna, dostępna jest w dwóch rozmiarach: 150x80 i 160x80 cm. Od innych wanien tego typu odróżnia ją brak opatrzonego już siedziska w narożniku. Świetnie nadaje się do małych łazienek, których właściciele cenią sobie nowoczesny styl. Do \"Delty\" dostępny jest szklany parawan z serii \"Scandic\".
Prostokątna wanna \"Livorno\" łączy w sobie praktyczne podłokietniki wanny \"Montreal\" z charakterystycznym, łagodnym wykończeniem krótkich ścian wanny \"Lima\". To model dla tych, którzy nie chcą rezygnować z wygody na rzecz designu - mogą mieć i jedno, i drugie. Dostępne wymiary to: 170x80, 180x80 i 190x90 cm.
Ekskluzywna, narożna wanna \"Sydney\", o wymiarach 145x145 cm, zwraca uwagę kontrastowym zestawieniem ściany prostej z półokrągłymi. Do \"Sydney\" dostępna jest obudowa frontowa, która dopełnia jej wyjątkowy wizerunek.
Do wszystkich wyżej wymienionych wanien można domówić system hydromasażu oraz akcesoria typu: nóżki, syfony, zagłówki, uchwyty.

KABINY PRYSZNICOWE. Kabiny i parawany z serii \"Scandic\" cechuje oszczędna i przejrzysta forma uzyskana dzięki rezygnacji z profili przyściennych. Zawiasy i wsporniki wykonane są z wytrzymałego mosiądzu pokrytego chromem, a ściany z hartowanego szkła o grubości 6-8 mm z powłoką  Riho Shield w standardzie. Nowe modele kabin, S105 i S211, różnią się od pozostałych dwuczęściowymi, składanymi drzwiami. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie do małych łazienek. Drzwi te składają się do środka, dzięki czemu można zaoszczędzić cenną przestrzeń na ich otwieranie, a spływająca po szkle woda nie ma możliwości skapywania poza część prysznicową.
Kabiny \"Scandic\" dostępne są w wielu wymiarach (od 80 do 160 cm) i kształtach (kwadratowe, prostokątne, pięciokątne, półokrągłe, ścianki i drzwi do wnęk). Wyróżnia je także ponadprzeciętna wysokość - 200 cm. Do wszystkich kabin firma oferuje odpowiednie brodziki marki Riho, wykonane z akrylu lub konglomeratu (marmur syntetyczny), a także nowość - odpływy liniowe w bardzo atrakcyjnych cenach. <

Riho Polska Sp. z o.o. < 91-364 Łódź < ul. Zgierska 250/252 < tel. (042) 250 62 58 < fax (042) 250 62 57 < www.riho.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA