Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Już w listopadzie bieżącego roku odbędzie się kolejna edycja „Projektu Dizajn”, wydarzenia, które od dwóch lat przyciąga zainteresowanych tematyką projektowania oraz warsztatem pracy znanych dizajnerów. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa, ponieważ na zaproszenie organizatorów Polskę odwiedzi Roberto Palomba.
„Projekt Dizajn” to cykl spotkań z dizajnerami o międzynarodowej renomie, organizowany przez firmę Roca Polska od 2008 roku. Do tej pory na jej zaproszenie odwiedzili Polskę hiszpańscy projektanci Ramón Benedito oraz Joan Gaspar. W tym roku w „Projekt Dizajn” udział weźmie Roberto Palomba, współpracujący m.in. z firmą Laufen, która należy do Grupy Roca.
„Projekt Dizajn” jest okazją do spotkania i podjęcia dyskusji na tematy branżowe dla architektów, projektantów wnętrz, dizajnerów, studentów kierunków projektowych oraz wszystkich osób, które pasjonują się dizajnem. Każda z edycji wydarzenia prezentuje warsztat projektowy zaproszonego gościa oraz jego współpracę ze światem biznesu. Z tego powodu „Projekt Dizajn” ma wyjątkowy charakter – dzięki niemu polscy projektanci i architekci mogą zapoznać się z praktyczną stroną działania międzynarodowych zespołów projektowych, realizujących zlecenia dla producentów z całego świata.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA