Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Od 15 do 19 marca br., odwiedzający stoisko Roca na targach ISH we Frankfurcie (Pawilon 3.1/stoisko C 69) będą mogli zobaczyć najnowsze produkty i rozwiązania łazienkowe.
Największa impreza wystawiennicza poświęcona wyposażaniu łazienek odbywa się raz na dwa lata. W 2009 roku Roca przedstawiła na swoim stoisku globalną wizję łazienki skoncentrowaną wokół dizajnu, ekologii oraz innowacji. W tym roku, stoisko Roca zostało stworzone we współpracy z niemieckim studio Dana Pearlman’a, łącząc tak ważne dla Roca wartości, jak zrównoważony rozwój, wzornictwo, innowację i najnowszą technologię.
Na 51. targach ISH, Roca zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania i produkty m.in. łazienkę Armani/Roca – niezwykle kompleksowy projekt wnętrza, obejmujący ceramiką i meble, ale także oświetlenie, pokrycie ścian, podłogę i wykończenie sufitu. Wszystkie elementy uosabiają styl typowy dla Giorgio Armaniego. Można będzie zobaczyć również owoc pracy Innovation Lab, innowacyjną. I ekologiczną wannę In-flow, która zużywa do 80% wody mniej niż standardowa. Nowe produkty zostaną także przedstawione w zakresie baterii, kabin czy ceramiki sanitarnej.
Targi ISH będą również okazją do zaprezentowania We Are Water, fundacji powstałej z inicjatywy firmy Roca. Teraz nie tylko poprzez produkty i procesy produkcyjne, ale również poprzez działalność fundacji, firma troszczy się o zasoby wodne na świecie.

Podczas targów ISH we Frankfurcie ze swoją ofertą zaprezentuje się także szwajcarski Laufen. Odwiedzający stoisko Laufen (Sala 3.1/stoisko B 51) będą mogli zobaczyć, jak zmieniały się sztandarowe serie, m.in.: ILBAGNO ALESSI One, Lb3, Laufen pro i inne.
Wśród nowości na uwagę zasługuje nowa umywalka podwójna Palomba o szerokości 160 cm, z dwiema asymetrycznymi nieckami oraz opcjonalnym wieszakiem na ręczniki. Znana i ceniona przez użytkowników kolekcja Lb3 także została wzbogacona o nowe produkty. Szwajcarski producent rozbudował również kolekcję Laufen pro. Wśród nowości znajdą się m.in. nowe miski kompaktowe WC o podwyższonym komforcie oraz szafki bez wycięcia pod syfon.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA