Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Od 2 do 18 grudnia 2011 w zabytkowym „Domku Ogrodnika” w Parku Źródliska w Łodzi oglądać można było wystawę \"Wzornictwo dla Przemysłu\". Prezentowała ona m.in. projekty, które zwyciężyły w konkursie zorganizowanym przez firmę Roca dla studentów Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz, Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi w semestrze zimowym 2010/2011.
Wystawa była podsumowaniem zainicjowanego trzy lata temu nowego programu kształcenia adeptów wzornictwa na ASP w Łodzi. Program przewiduje m.in. ścisłą współpracę projektanta z kadrą zarządzającą, marketingową i techniczną producenta. Efekty współpracy uczelni z firmami prezentowane były na wystawie \"Wzornictwo dla Przemysłu\" w trzech działach.
Pedagodzy WiAW dla przemysłu – To prezentacja rezultatów współpracy przemysłu z kadrą naukowo-dydaktyczną uczelni, która zaprojektowała między innymi rodzinę produktów ochronnych z barierą UV z Instytutem Włókiennictwa w Łodzi.
Studenci WiAW dla przemysłu – Ekspozycja prac konkursowych wykonanych przez studentów II, III, IV roku. W ramach tego działania dla firmy ROCA zaprojektowano m.in. nowoczesny panel prysznicowy \"O-ring\", kabinę prysznicową \"Showerhair\", czy panel prysznicowy wyposażony w deszczownicę, słuchawkę i radio. Wystawa prezentowała także rezultaty konkursów innych producentów.
Mój debiut zawodowy – To prezentacja projektów dyplomowych realizowanych we współpracy z producentami. Przykładem takich działań jest projekt wanny zrealizowany w firmie POOLSPA czy projekty mebli we współpracy z firmami MIKOMAX, VOX, SWEDWOOD, i inne.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA