Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
10 maja br. w sali klubowej restauracji Concept 13 w budynku Wolf Bracka  w Warszawie odbyła się polska premiera Meissen Keramik designConcept. Tę niemiecką markę płytek z ponad 100-letnią tradycją na polski rynek wprowadza Grupa Rovese SA. Wydarzenie zgromadziło ponad 150 architektów i projektantów wnętrz.
Spotkanie rozpoczęło wystąpienie przedstawicieli firmy Rovese, którzy przywitali zaproszonych gości i przedstawili filozofię oraz bogatą ofertę marki Meissen Keramik. Następnie architekt Oskar Grąbczewski, który prowadził spotkanie, zaprosił do wysłuchania prelekcji gościa specjalnego - architekta Franka Barkowa z pracowni Barkow Leibinger Architects.
To jedna z najciekawszych europejskich pracowni architektonicznych, uprawiająca teorię, dydaktykę i praktykę architektoniczną, jak również łącząca w unikatowy sposób eksperymentalny charakter budynków z ekonomiką, efektywnością i racjonalnością wymaganą w sektorze architektury korporacyjnej. Pracownia ta jest laureatem nagrody Marcus Prize for Architecture. Jednym z najbardziej znanych projektów tego biura jest BUGA Hall w Poczdamie.
Po wykładzie zebrani na sali goście dzięki zorganizowanej wystawie mogli zapoznać się z siedmioma wyjątkowymi kolekcjami płytek Meissen Keramik odzwierciedlającymi najciekawsze wzory egzotycznego drewna i naturalnych skał.
Dodatkowo dla chętnych zostało zorganizowane zwiedzanie budynku Wolf Bracka. Architekci mieli okazje zobaczyć niedostępne na co dzień pomieszczenia i zapoznać się z niezwykłymi rozwiązaniami architektoniczno-designerskimi tego oryginalnego budynku.
FOT. Archiwum Info-Invest
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA