Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Organizatorzy kampanii Toaleta 2012.pl od czterech lat alarmują, że liczba toalet publicznych w miastach goszczących mistrzostwa….. jest niewystarczająca. Dlatego kolejki do nich będą codziennością kibiców, którzy odwiedzą nasz kraj już za 2 dni. Dlatego organizatorzy kampanii w krótkim filmiku pt. „Toaletowe rozmówki” podpowiadają zagranicznym kibicom , jak się porozumieć w kolejce do toalety. Zapraszamy do oglądania!
Razem z Craigem z Wielkiej Brytanii i Orysem z Ukrainy zagraniczni turyści mogą w prosty sposób nauczyć się jak, uzyskać najważniejsze informacje o toalecie w języku polskim. Bohaterowie stojąc w kolejce zadają kolejne pytania, między innymi o koszt skorzystania z toalety, formy płatności, możliwe zniżki czy dostępność papieru. W trakcie rozmowy pojawia się na ekranie za pomocą napisów tłumaczenie w języku angielskim.
- Celem filmiku jest usunięcie kolejnych barier związanych z korzystaniem z toalety. Jak sprawdził przed rokiem Craig, już samo jej znalezienie nie jest proste. Dlatego warto poznać i nauczyć się tylko kilku prostych zdań – powiedział Arkadiusz Choczaj, CWS-boco Polska, organizator kampanii Toaleta 2012.pl.
Film można zobaczyć pod linkiem: http://www.youtube.com/watchv=RSYWrktAfnU&feature=youtu.be.
Więcej informacji o kampanii można znaleźć na stronie internetowej www.toaleta2012.pl oraz na Facebooku www.facebook.com/Toaleta2012pl.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA