Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Od początku lipca ruszy Bossini Polska. Krajowy oddział jednego z najbardziej znanych włoskich producentów systemów prysznicowych powstaje przy strukturach firmy Aquatec, której właściciel Krzysztof Bielenis zostanie szefem polskiego oddziału Bossini.
Produkty firmy Bossini są obecne na polskim rynku od lat dziewięćdziesiątych, ale dopiero teraz włoski wytwórca zdecydował się otworzyć polski oddział. Do tej pory głównym partnerem firmy była Rica prowadzona przez Ryszarda Patyńskiego, która dystrybuowała jej wyroby w naszym kraju.  Bardzo aktywnie współpracował z nimi także polski producent systemów prysznicowych, armatury łazienkowej i kuchennej Aquatec. Rodzima firma korzystała przy produkcji swoich modeli z włoskich podzespołów, a ostatnio także oferowała produkty marki Bossini. I to właśnie na strukturach Aquatecu powstanie polski odział wytwórcy z ojczyzny Garibaldiego. Siedziba nowej firmy będzie mieściła się również w Złotkowie. Tam powstanie magazyn produktów, który umożliwi zdecydowanie szybsze niż do tej pory realizowanie zamówień. Zintensyfikowana zostanie także działalność marketingowa, promująca markę i produkty Bossini.
W przyszłości jest planowana fuzja obydwu producentów.

Krzysztof Bielenis, właściciel firmy Aquatec, szef Bossini Polska
Mimo że produkty Bossini są obecne na polskim rynku od kilkunastu lat, to nie istnieją w tej chwili żadne struktury dystrybucyjne i marketingowe tej marki. Powołując do życia Bossini Polska na bazie Aquatecu chcemy to radykalnie zmienić. Stworzymy magazyn produktów tej firmy w Polsce i klienci nie będą już musieli czekać miesiąc i dłużej na zamówiony towar. Wykorzystamy naszą sieć dystrybucyjną, co wpłynie zdecydowanie na dostępność tych włoskich systemów prysznicowych. Przeprowadzimy także akcje marketingową, której ważną częścią będą szkolenia dla projektantów i sprzedawców. Oczywiście Aquatec, którego będę nadal właścicielem, będzie działał w pełnym zakresie.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA