Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Ruszyła nowa strona internetowa Grupy SBS, jednej z największych w Polsce sieci sprzedaży artykułów sanitarnych, grzewczych i instalacyjnych. Dzięki nowoczesnej szacie graficznej i intuicyjnej obsłudze serwis www.grupa-sbs.pl jest przejrzysty i przyjazny dla użytkowników.
Strona wzbogacona została o nowe działy: Aktualności, w którym na bieżąco publikowane są informacje o nowościach w ofercie Grupy i wydarzeniach z jej życia, oraz Giełda - z modułem do wystawiania aukcji, umożliwiającym szybkie kontakty handlowe.
Nowością są podstrony poświęcone Partnerom Grupy, dzięki którym można szybko i sprawnie znaleźć hurtownię partnerską Grupy z dowolnego regionu Polski, sprawdzić profil jej działalności, asortyment oraz godziny pracy.
Zaktualizowany został dział poświęcony markom domowym SBS: Keller i Delfin. Zawiera on przejrzysty katalog produktów wraz ze zdjęciami i cenami detalicznymi, przy przeglądaniu którego można wysyłać zapytania bezpośrednio do hurtowni partnerskich Grupy SBS.
Na stronie znalazły się również wyszukiwarka produktów oraz kontakt do serwisantów ze wszystkich regionów kraju.
Warty odwiedzenia jest również dział Integris, który zawiera relacje i fotogalerie ze spotkań programu lojalnościowego prowadzonego przez Grupę SBS.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA