Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Marka Hewi – niemiecki wytwórca produktów do pomieszczeń „bez barier” i okuć z tworzywa sztucznego – jest reprezentowana w Polsce. Od 1 czerwca przedstawicielstwo Hewi w naszym kraju prowadzone jest przez Macieja Jaworskiego (dyrektor handlowy). Stworzony przez niego zespół oferuje kompletne doradztwo i szeroki zakres usług przed i posprzedażowych.
Oferujemy polskim architektom i projektantom szerokie doradztwo we wszystkich fazach powstawania nowego obiektu lub remontu już istniejącego. Od pomocy przy planowaniu „łazienek bez barier” poprzez pomoc przy konstruowaniu ofert, dostarczenie wzorów i ostateczne dopilnowanie kwestii logistycznych i związanych z montażem produktów. Chcemy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie na innych rynkach i dzięki niemu stać się zaufanym partnerem polskich architektów – mówi o usługach Hewi Maciej Jaworski.     
(an)

Maciej Jaworski (29 lat),
dyrektor handlowy Hewi Polska

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, ukończył także studia podyplomowe MBA w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego. Ostatnie miejsce pracy: Artweger Sp. z o.o., stanowisko: dyrektor handlowy.


HEWI
Hewi (siedziba Bad Arolsen, Niemcy) dzieli swój asortyment na następujące segmenty: akcesoria łazienkowe i produkty do łazienek „bez barier”, okucia, jak również poręcze i płyty chroniące ściany. Najnowszym rozwiązaniem do łazienek dla osób nie w pełni sprawnych jest seria „LifeSystem”. W szczególności zaś spełnia ona wymagania stawiane wyposażeniu szpitali, domów rehabilitacyjnych lub domów spokojnej starości.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA