Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Od maja asortyment marek Koło, Keramag i Koralle można znaleźć w nowym punkcie handlowym w Warszawie. Pierwszy salon patronacki Sanitec Koło został otwarty przez wyspecjalizowaną w handlu materiałami wyposażenia wnętrz firmę Aleotti.
Uroczyste otwarcie nowo powstałego salonu odbyło się 5 maja. Inauguracji towarzyszyła prezentacja oferty Sanitec Koło, a wśród obecnych gości rozlosowane zostały atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Nowy punkt, zlokalizowany na terenie Parku Handlowego Targówek w Warszawie, to już trzeci sklep Aleotti w tym mieście. Całość zaprojektowana została przez architekt – Wiolę Macher. Na powierzchni 300 m2 prezentowanych jest 17 aranżacji łazienek wyposażonych w produkty Koło, Keramag oraz Koralle.
W salonie, oprócz ceramiki Sanitec Koło, klienci znajdą również inne artykuły do wyposażenia domu, zaczynając od łazienki i kuchni, a na tarasie i balkonie kończąc.
Na 3 czerwca 2009 r. zapowiadane jest natomiast uroczyste otwarcie Salonu Łazienek Koło w Krakowie. Połączone ono będzie z wernisażem wystawy laureatów konkursu fotograficznego „Źródła inspiracji: wodna pasja”.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA