Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Grupa Handlowa SanGroup Sp. z o.o. to grupa zakupowa zrzeszająca 24 firmy z branży instalacyjno-sanitarnej, obejmująca swym zasięgiem teren całej Polski. Współpracuje z czołowymi producentami polskimi i zagranicznymi. Poprzez skonsolidowane zakupy zapewnia atrakcyjną ofertę asortymentową swoim partnerom.

DZIAŁANIA grupy nakierowane są na zwiększenie udziału w rynku, optymalizację oferty handlowej, negocjowanie atrakcyjnych warunków zakupu oraz ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług. Organizuje szereg szkoleń branżowych i biznesowych, dających możliwość rozwoju oraz podnoszenia poziomu wiedzy i kwalifikacji partnerów zrzeszonych firm. O efektywności działań świadczą osiągnięte wyniki – rok 2008 firma zakończyła ponad 20% wzrostem obrotów w stosunku do roku 2007.
Grupę cechuje wysoka etyka pracy i prowadzenia biznesu, dbałość o satysfakcję partnerów: klientów, właścicieli, dostawców. Prowadzi interesy uczciwie, z szacunkiem dla wszystkich uczestników rynku. Prezesem Zarządu jest Katarzyna Borowik, z wykształcenia ekonomista, z 12 letnim doświadczeniem branżowym.
Poniżej prezentujemy naszych partnerów. Więcej informacji o ich działalności, ofercie i oddziałach na podanych stronach www.

AGNES
Firma Agnes zajmuje się sprzedażą i dystrybucją produktów renomowanych firm w dziedzinie techniki grzewczej oraz sanitarnej. Wieloletnim doświadczeniem służy pomocą w wyborze i doradztwie odpowiednich artykułów ze swojej oferty. Oferuje fachową pomoc techniczną.
Agnes, 64-610 Rogoźno, ul. Fabryczna 7, tel. (067) 261 01 84, www.agnes-instalacje.pl

ANA
Ana jest firmą rodzinną działającą na rynku od 1991 roku. W ofercie posiada szeroki asortyment różnego rodzaju pomp oraz armatury przemysłowej i sanitarnej. Ściśle współpracuje z czołowymi producentami w tej branży, posiada wiele składów fabrycznych.
Ana, 70-888 Szczecin, ul. Bryczkowskiego 1a, tel. (091) 462 03 58, www.ana.szczecin.pl

ARMA-SAN
Hurtownia Instalacyjna Arma-San jest firmą rodzinną, prowadzoną przez Henrykę i Krzysztofa Michalskich. Od początku swojej działalności właściciele wraz z załogą starają się w pełni zaspokajać i odpowiadać na potrzeby rynku, w zakresie dostarczania materiałów: armatury instalacyjnej i sanitarnej, techniki grzewczej, kanalizacji i wentylacji. Firma prowadzi spotkania szkoleniowe, promocje oraz zapewnia bezpłatny transport.
Arma-San, 62-420 Strzałkowo, ul. Kazimierza Pułaskiego 5A, tel./fax (063) 275 61 71, www.armasan.com.pl

BASCO 1
Basco 1 to hurtownia techniki grzewczej i materiałów instalacyjno-sanitarnych. Istnieje od 1991 roku. Jeden z największych dystrybutorów urządzeń marki Junkers i Vaillant w Polsce. Współpracuje z firmami handlowymi, wykonawczymi a także z inwestorami z terenu Śląska oraz Podbeskidzia.
Basco 1, 43-100 Tychy, ul. Fabryczna 5, tel. (032) 217 53 62, www.basco.pl

BASCO 2
Basco 2 to firma handlowa z branży techniki grzewczej i sanitarnej. Obsługuje firmy handlowe, wykonawcze, inwestorów, deweloperów oraz klientów detalicznych. Każdego klienta traktuje indywidualnie. Zapewnia pełne i fachowe doradztwo, organizuje szkolenia techniczne prowadzone przez specjalistów. Oferuje bezpłatny transport, dogodne warunki i formy płatności, spotkania szkoleniowe i integracyjne.
Basco 2, 39-300 Mielec, ul. Piaskowa 7, tel. (017) 583 14 91, www.basco.pl

BAZYL
Początek działalności spółki Bazyl to rok 1990 r. Firma zaczynała od prowadzenia małego sklepu branży instalacyjno-sanitarnej. W 1995 r. rozszerzyła sprzedaż o handel hurtowy. Zakupione zostały magazyny o powierzchni 2000 m2. Sukcesywnie zwiększano asortyment w tej branży. Obecnie firma posiada 3500 m2 powierzchni magazynowej i zatrudnia 15 osób. Posiada największy wybór kotłów na paliwo stałe w Polsce południowo-wschodniej.
Bazyl, 22-500 Hrubieszów, ul. Kolejowa 16, tel. (084) 697 21 22, www.bazyl.hru.pl

DAMKON
Damkon Sp. z o.o. istnieje na rynku już od 1982 r. Maksymą firmy jest „ekonomiczne grzanie”. W ramach realizacji hasła firma stara się być wiarygodnym partnerem we współpracy, służy wiedzą merytoryczną, doświadczeniem oraz pomocą. Atrakcyjność oferty jest podstawą do zawierania kontraktów, których profesjonalna realizacja powinna przekonać klienta do powierzenia firmie kolejnych, poważniejszych zadań.
Damkon, 55-095 Długołęka, ul. Wrocławska 38-40, tel. (071) 717 00 26-30, www.damkon.com.pl – nowa lokalizacja firmy

DUKAT
P.H.U. Dukat z powodzeniem działa na rynku od roku 1990. Od chwili powstania sukcesywnie rozszerza swoją ofertę i zasięg działalności. Działa lokalnie na terenie woj. pomorskiego i zachodniopomorskiego. Założeniem firmy jest zaopatrywanie firm handlowych, instalacyjnych i inwestorów w materiały instalacyjne, sanitarne i z zakresu techniki grzewczej. Wykwalifikowana i stabilna kadra, zapewnia wysoki poziom świadczonych usług, a kompleksowa obsługa inwestorów jest gwarantem sukcesu firmy.
Dukat, 76-200 Słupsk, ul. Bałtycka 9, tel. (059) 848 66 11, www.dukatslupsk.pl

ELFI
P.H.U. Efli Sp. j. zajmuje się handlem hurtowym i detalicznym artykułami: techniki grzewczej, armatury sanitarnej, budowlanymi i chemii budowlanej, płytek ceramicznych, wykończenia wnętrz, ogrodniczymi, elektrotechnicznymi. Istnieje od 1990 roku. Dynamiczny rozwój, pozwolił firmie zająć czołowe miejsce w Wielkopolsce wśród hurtowni instalacyjno-budowlanych. Posiada wyłącznie produkty wysokiej jakości pochodzące od znanych i markowych producentów krajowych i zagranicznych. Handlowcy zapewniają miłe i fachowe doradztwo. Dla firm współpracujących organizują szkolenia oraz spotkania integracyjne.
Efli, 64-000 Kościan, ul. Okrężna 2, tel./fax (065) 511 95 64, www.efli.pl

EKO-INSTAL
Eko-Instal Miziołek, Śliwa Sp. j. powstała w 2004 r. w wyniku połączenia się firm: Trans-Instal z Eko-Tech. W swoim wachlarzu usług ma między innymi projektowanie oraz wykonawstwo domków jednorodzinnych, budowę dróg i mostów. Prowadzi hurtownię z asortymentem hydraulicznym.
Eko-Instal, 75-213 Koszalin, ul. Lniana 11, tel. (094) 343 21 80 w. 18, www.eko-instal.net
Eska to firma rodzinna, założona w roku 1990. Zajmuje się hurtową i detaliczną sprzedażą artykułów instalacyjno-sanitarnych. Priorytetowym celem jest dbałość o klienta. Najwyższa jakość towarów i świadczonych usług przez firmę Eska, została zauważona i nagrodzona „Złotym Certyfikatem Przedsiębiorstwa Fair Play”. Za swą prężność i dynamiczny rozwój została również doceniona i ujęta w rankingu „Gazela Biznesu”. Posiada System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000.
Eska, 08-110 Siedlce, ul. Sokołowska 182, tel. (025) 640 09 00, www.eska.cc

FALA
Warszawska Spółdzielnia Handlowa Fala – ponad 60 lat na rynku, jeden z liderów w branży instalacyjno-sanitarnej i hydraulicznej na terenie prawobrzeżnej Warszawy. Liczna sieć sklepów specjalistycznych powoduje, że klient ma ułatwiony dostęp do produktów najbardziej renomowanych firm. Miła i fachowa obsługa doradzi każdemu nabywcy w doborze optymalnego rozwiązania, które może zastosować w dziedzinie instalacyjno – sanitarnej i hydrauliki, a wizualizacje Państwa łazienek i kuchni wykona projektant wnętrz. Nasze sklepy są punktami, w których zaopatrują się instalatorzy i monterzy działający na własny rachunek – to jest najlepsza rekomendacja dla tych punktów. Każdy klient ma możliwość dokonania zakupu bez wychodzenia z domu, wystarczy zajrzeć do sklepu internetowego – www.falaonline.pl.
Fala, 04-492 Warszawa, ul. Ochocza 2, tel. (022) 872 92 29, www.falawsh.com.pl

HYDROINSTAL
Firma Z. U. H. Hydroinstal prowadzi działalność handlowo-usługową w zakresie techniki grzewczej i sanitarnej. Zajmuje się również fachowym doradztwem w wyżej wymienionych dziedzinach. Głównym celem firmy jest stworzenie jak najlepszej oferty jakościowo-cenowej.
Hydroinstal, 41-200 Sosnowiec, ul. Czarna 10, tel./fax (032) 363 71 15, www.hydroinstal.com.pl

INMET
Hurtownia instalacyjna Inmet powstała w 1990 r. Przedmiotem działalności firmy jest handel hurtowy i detaliczny najwyższej jakości oferowanych towarów i artykułów branży grzewczej, instalacyjnej, sanitarnej i kanalizacyjnej.
Inmet, 43-400 Cieszyn, ul. Frysztacka 37, tel. (033) 852 15 93, www.inmet.gsi.pl

INSTALDOM
Instaldom Marek Zaręba jest typowo polską firmą powstałą w 2000 roku i nieustannie rozwijającą się, idącą z postępem czasu i nowoczesności. Obsługuje rynek hurtowy i detaliczny w zakresie techniki grzewczej, instalacji sanitarnych, wyposażenia łazienek, wentylacji. Prowadzi działalność na terenie Śląska i Małopolski. Organizuje wiele różnych promocji oraz szkoleń.
Instaldom, 34-211 Budzów, Baczyn 225, tel. (033) 874 04 60, www.instaldom.net.pl

KRAM
Salon budowlany Kram zapoczątkował swoją działalność w 1994 roku. Firma ma duże doświadczenie w branży budowlanej i stale się rozwija w celu zapewnienia kompleksowej i fachowej obsługi klientów zarówno detalicznych jak i hurtowych oraz inwestycji. Posiada szeroki asortyment do remontów mieszkań, budowy domów oraz całkowitego ich wykończenia.
Kram, 72-600 Świnoujście, ul. Grunwaldzka 56a, tel. (091) 322 37 70, www.salon-kram.pl

LECH CENTRUM
Lech Centrum jest olsztyńską firmą założoną w 1992 roku przez Grażynę i Tadeusza Lech. Profil działania firmy to: sprzedaż hurtowa i detaliczna urządzeń instalacji grzewczych i wentylacyjnych, projektowanie instalacji grzewczych, duży wybór urządzeń do ogrzewania wody i pomieszczeń, kompleksowe dostawy oferowanego asortymentu do klientów indywidualnych oraz firm współpracujących, obsługa instalatorów, sklepów detalicznych oraz dużych inwestycji, serwis urządzeń i instalacji grzewczych. W swej ofercie posiada najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu techniki grzewczej i wentylacyjnej, ceramikę łazienkową i armaturę wodną.
Lech Centrum, 10-699 Olsztyn, ul. Dolna 16, tel. (089) 541 99 44, www.lechcentrum.pl

MARGOT-BIS
Firma Margot-Bis powstała w 1993 roku. Zajmuje się handlem hurtowym i detalicznym artykułami instalacyjno-hydraulicznymi. Oferuje artykuły uznanych producentów krajowych i zagranicznych. W pełni kompleksowa oferta firmy zadowala najbardziej wymagających klientów.
Margot-Bis, 93-320 Łódź, ul. Niciarniana 45, tel. (042) 676 05 07, www.margot-bis.com.pl

NEPTUN
Neptun Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną armatury sanitarnej i przemysłowej. Stanowi to trzon głównej działalności firmy, wokół której powstają inicjatywy pochodne, takie jak skład materiałów budowlanych, centrum systemów rynnowych. Hurtownia prowadzona przez Spółkę Neptun stale poszerza swój asortyment, oferując dziś kompletne systemy wodnokanalizacyjne z PCV, PP, PE, kamionki. W swojej ofercie mają szeroką gamę „żeliwa kanalizacyjnego”, wykonywanego również na indywidualne zamówienie według specyfikacji klienta. Spółka Neptun od momentu swojego powstania zdołała na trwałe wkomponować się w krajobraz lubelskiej branży budowlanej. Elastyczność i przychylność klientowi pozwala realizować coraz to bardziej wyszukane zamówienia. Ukoronowaniem dynamicznej stopy rozwoju Spółki Neptun, jest trzykrotny tytuł „Gazeli Biznesu”.
Neptun, 20-234 Lublin, Metalurgiczna 1C, tel. (081) 746 20 24, www.neptun.lublin.pl

NOVA
Hurtownia materiałów instalacji sanitarnych Nova powstała w 2002 r. w Grudziądzu. Specjalnością firmy są systemy grzewcze renomowanych firm oraz systemy sanitarne i wyposażenia łazienek. Firma oferuje sprzedaż detaliczną i hurtową. Służy doradztwem technicznym. Na wszystkie posiadane towary posiada atesty oraz certyfikaty dopuszczające w/g PN.
Nova, 86-300 Grudziądz, ul. Konarskiego 37, tel. (056) 465 43 73, www.nova.tfirma.pl

PROTERM
Firma Proterm jest hurtownią instalacyjną, działającą na rynku branżowym od 1994 roku. Swoim klientom oferuje szeroki asortyment wyposażenia sanitarnego, hydraulicznego i grzewczego. Od samego początku działalności stosuje materiały sprawdzone na świecie, posiadające jednocześnie wszelkie świadectwa i atesty dopuszczenia do stosowania na terenie Polski. Proterm współpracuje z klientami indywidualnymi, masowymi, firmami handlowymi, instalatorskimi i budowlanymi. Zapewnia profesjonalne doradztwo, pełną i fachową informację oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń dostępnych w ofercie. Asortyment jest stale poszerzany, co zaspakaja gusta i preferencje obecnych i przyszłych klientów.
Proterm, 16-400 Suwałki, ul. Wojska Polskiego 110F, tel. (087) 563 01 90, www.proterm.pl

SANTECHNIKA
P.H.U. Santechnika jest firmą istniejącą od 1994 roku. Prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną artykułów sanitarnych i wyposażenia łazienek. Jest w stanie zaspokoić różnorodne życzenia zarówno klientów indywidualnych jak i odbiorców hurtowych. W swojej ofercie posiada wyroby wszystkich wiodących producentów z branży techniki sanitarnej.
Santechnika, 15-399 Białystok, ul. Octowa 6, tel./fax (085) 742 22 97, www.santechnika.pl

SOCHA
F.H.U.P. Socha jest firmą z 11-letnim stażem na rynku, mającą w swojej bogatej ofercie wszystkie materiały i akcesoria potrzebne do wyposażenia łazienki, jak również pełną gamę produktów niezbędnych do wykonania instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania oraz gazowej. Oferowane produkty dostarczają renomowane firmy polskie i zagraniczne.
Socha, 37-500 Jarosław, ul. Sanowa 19, tel. (016) 624 44 00, www.socha.net.pl

SZOA
Firma Szoa na rynku opolskim działa od 1990 roku. Zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową artykułów z techniki grzewczej oraz sanitarnej. Współpracuje również z firmami instalacyjnymi, przez co klient uzyskuje dostęp do profesjonalnej i fachowej obsługi w pełnym zakresie swoich wymagań i potrzeb. Dla firmy Szoa jest to niezwykle istotne. Głównym celem jest rozwój, oraz stworzenie jak najbardziej optymalnej oferty pod względem jakościowym i cenowym.
Szoa, 45-005 Opole, ul. Budowlanych 11a, tel. (077) 454 73 38, www.szoa.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA