Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Sanitplast

REKLAMA

Sanitplast – firma rodzinna powstała w 1993 r. – specjalizuje się w produkcji wolno stojących wanien kąpielowych oraz wanien z drzwiami, przeznaczonych dla osób mających problemy z korzystaniem z tradycyjnej wanny. Założycielem, pomysłodawcą i twórcą większości  produkowanych modeli wanien jest Bogdan Niemierski (przed laty znany mistrz kolarski i sportów motorowodnych).

Na asortyment produkowanych przez firmę Sanitplast wanien składają się zarówno modele nawiązujące swym kształtem do antycznych wzorców kąpieli jak i wanny nowoczesne, wolno stojące. Firma Sanitplast dostrzegła bowiem, że po fali przemijającej mody na nowoczesne i kompaktowe (marketowe) rozwiązania wyposażenia łazienek nadchodzi czas na indywidualne rozwiązania odzwierciedlające osobowość właściciela.
Ręcznie wykonywane wanny nobilitują ich użytkowników. Kojarzą się ze sztuką, czyli czymś diametralnie różnym od masowej produkcji wyrobów zapełniających bezosobowe mieszkania z betonowej płyty. Do produkcji wanien marki Sanitplast stosowane są najnowocześniejsze atestowane materiały sanitarne. Z połączenia wysokiej jakości surowców oraz pracy ludzkich rąk powstają niepowtarzalne produkty o klasycznej, nieprzemijającej urodzie.
Sztandarowym produktem firmy Sanitplast jest wanna „Rectime” – model najczęściej sprzedawany zarówno w kraju jak i u odbiorców zagranicznych. Klienci mogą wybierać między  dwoma  modelami nóg („lwie pazury” i „orle szpony”),
a funkcjonalną drewnianą zabudową (model „Rectime new”). Pozwala to na aranżacje zarówno stylowych jak i nowoczesnych wnętrz.
Producent oferuje wanny w trzech rozmiarach: 160, 170 i 175 cm. Możliwość wyboru koloru wanny oraz rodzaju nóg stanowią dodatkowe atuty produktu.
Do nowoczesnych wnętrz firma Sanitplast  proponuje wannę „Sonata” (wymiary: 175x
80x61cm). Model ten produkowany jest opcjonalnie z relingiem ze stali nierdzewnej oraz ozdobną podstawą. Nowoczesne wzornictwo reprezentuje także wanna „Olivia”.  Wykonany ze stali nierdzewnej stelaż nadaje łazience niepowtarzalny klimat.
Wanny Sanitplast produkowane są z dwustronnego tworzywa GFK, na bazie najwyższej jakości surowców sanitarnych firmy Reichhold USA. Głównym składnikiem materiału jest mielony dolomit, żywice poliestrowe oraz mata szklana. Materiał ten zapewnia bardzo dużą wytrzymałość oraz optymalną izolację cieplną. Grubość wanny wynosi 10-40 mm. Doskonale gładka powierzchnia zapewnia łatwość w utrzymaniu w czystości. Producent udziela na wszystkie produkty 5-letniej gwarancji.
Atrakcyjność, niepowtarzalność oraz doskonałą jakość wyrobów marki Sanitplast doceniły znane firmy handlowe w Polsce, które kompletują wanny z odpowiednimi dodatkami. Wanny firmy Sanitplast sprzedawane są w niemal wszystkich krajach Unii Europejskiej.
Obecnie w przygotowaniu do produkcji jest stylizowana wanna z kabiną natryskową oraz wanny z obudową z drewna egzotycznego
i naturalnej skóry. <

Sanitplast S.C. < 92-735 Łódź < ul. Pomorska 563 < tel./fax (042) 671 39 71 < www.sanitplast.com.pl < e-mail: sanitplast@sanitplast.com.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA