Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Sanplast SA po raz kolejny zaprezentowała swoją ofertę międzynarodowej publiczności podczas tegorocznych targów ISH we Frankfurcie. Tym razem można było odwiedzić jej stoisko w jednej z bardziej prestiżowych hal targowych 3.1. Prezentowane produkty śmiało udowadniają tezę, że Sanplast tworzy łazienkę pełną czystej przyjemności.

Sanplast znany jest przede wszystkim z produkcji produktów przeznaczonych do kąpieli pod prysznicem oraz wanien. Na ISH firma zaskoczyła jednak swoich klientów prezentując dwie, nowe kolekcje mebli łazienkowych, które już w tym roku mają być dostępne w jej ofercie.
Pierwsza z nich to meble „Space Line”, które poszerzą luksusową linię „Space Line” charakteryzowaną przez minimalistyczną, pełną formalnej prostoty stylistykę. Proste w swej formie meble zostały skonstruowanie zgodnie z aktualnymi trendami urządzania wnętrz. W skład kolekcji mebli łazienkowych „Space Line” wchodzą: szafka umywalkowa z blatem, lustro z oświetleniem, słupek wiszący, półka wisząca z lustrem. Poszczególne elementy nie są połączone ze sobą na stałe, co pozwala na dowolne ich rozmieszczenie w pokoju kąpielowym. Meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co pozwala na ich użytkowanie przez długie lata. Dostępne są w wybarwieniu dąb grafit, wenge i wiąz oraz z umywalką z odlewu mineralnego. Sanplast zapowiada dostępność kolekcji także z umywalką szklaną.
Druga proponowana przez Sanplast kolekcja to meble „Ergo”. Meble dostępne są w kolorze białym i brzoza. „Ergo” to doskonałe połączenie prostej formy z funkcjonalnością. Korpusy i fronty pokrywa ochronna warstwa lakieru. Szafki zostały dodatkowo wyposażone w zestawy praktycznych metalowych koszyczków. W skład zestawu wchodzi: stojak pod umywalkę do zabudowy przyściennej, szafka wisząca pod umywalkę, kontenerek na kółkach, półka niższa bez podziału, półka wyższa z podziałem, lustro z oświetleniem i stopień, dzięki któremu dzieci będą mogły samodzielnie korzystać z umywalki. Meble „Ergo” oferowane są  z umywalkami z odlewu mineralnego.

KABINA PEŁNA PARY. Nowościami marki Sanplast prezentowanymi podczas ISH są także serie kabin parowych „Space Line”, „Ergo Line” i „Ergo Basic”. Producent zapowiada ich dostępność w różnych kształtach – kwadratowe, półokrągłe – oraz różnych wersjach wyposażenia: podstawowej i luksusowej. W skład wyposażenia podstawowego wchodzi m.in. termostat, rączka prysznicowa, 6 dysz masujących oraz światło. W wersji luksusowej klienci otrzymają oprócz wymienionych elementów, m.in. głowicę górną, radio z systemem MP3, głośniki, światłoterapię oraz taboret (w kabinie „Space Line”) wliczony w cenę kabiny. Każda z kabin ma wysokość 220 cm, a zróżnicowane wymiary pozwalają na umieszczenie jej nawet w niewielkich łazienkach. Wszystkie ściany kabiny wykonane są ze szkła, natomiast dach oraz brodzik – z akrylu.
Inną nową propozycją dla osób zainteresowanych kąpielą parową był panel „Ergo” generujący także kąpiel parową. Dedykowany osobom, które już wcześniej nabyły np. kabinę „Vera” na brodziku „Ergo” Sanplast, a teraz mają ochotę na wzbogacenie kąpieli pod prysznicem. Wzornictwo panelu utrzymane jest w stylistyce panelu „Ergo”. Wszystkie elementy podłączeniowe i hydrauliczne zamknięto zatem w eleganckiej, wykonanej z aluminium formie o wysokości 190 cm. Dzięki panelowi „Ergo” każdy użytkownik tradycyjnej kabiny prysznicowej serii „Vera”, będzie mógł bez problemu stworzyć własną kabinę parową – wystarczy zakup przeznaczonego do kabiny dachu oraz panelu.  
Nowością był także panel prysznicowy „Space Line” – wykonany ze szkła i aluminium. Panel wyposażony jest w dysze prostokątne typu „Rain” wbudowane w taflę szkła z możliwością regulacji kierunku strumienia wody. Bateria termostatyczna umieszczona jest z boku panelu w aluminiowej konstrukcji, która pełni również rolę półki na przybory toaletowe. Górna kwadratowa głowica prysznicowa zamocowana jest na chromowanej rurze i zapewnia doskonały masaż całego ciała.
Nowościami związanymi z kąpielą pod prysznicem były także dwa rodzaje brodzików wykonane z odlewów mineralnych. Dostępne w głębokościach 9,5 i 4 cm. Głębszy wyróżnia się zasłoniętym odpływem, dzięki któremu cała powierzchnia brodzika tworzy spójną, niczym niezakłóconą płaszczyznę. Oba brodziki dostępne są z obudowami wykonanymi z aluminium malowanego proszkowo.
Obok nowości typowo „prysznicowych”, na stoisku Sanplast można było zobaczyć także dobrze znane i uznane wśród klientów kabiny prysznicowe „Aspira” i „Vera”. Kabiny „Aspira” oferują szeroki wybór kolorów profili i wzorów wypełnień oraz dopasowanie kabin do brodzików o głębokości od 9 cm do głębokich brodzików z siedziskiem. Seria „Vera” oferuje natomiast duży wybór dostępnych rozmiarów, sposobów otwierania drzwi, kolorów profili oraz wzorów wypełnień.  

RELAKS W WANNIE. Nowością Sanplast z zakresu wanien były prezentowane na targach wanny „Ava-Art”. W skład serii wchodzą wanny w różnych kształtach i wymiarach: wanna owalna 90x100 cm, prostokątna o wymiarach 90x190 i 80x180 cm, symetryczna 145x145 i 155x155 cm oraz okrągła o średnicy 170 cm. Wszystkie wanny dostępne są z obudową oraz możliwością zamocowania relingów. Cechą charakterystyczną wanien „Ava-Art” jest umieszczona na rancie półka przeznaczona do zainstalowania wielootworowej baterii wannowej, a także nietypowa głębokość – 50 cm.
Obok nowych wanien „Ava-Art” Sanplast prezentował także serię wanien „Ergo”.  Seria prostokątnych, symetrycznych, asymetrycznych i owalnych akrylowych wanien „Ergo” o różnych kształtach i wymiarach to jedna z najbogatszych ofert dostępnych na rynku. Dzięki szerokiemu wyborowi modeli wanien umożliwia dostosowanie produktu do powierzchni łazienki zarówno małej, jak i średniej wielkości.
Na swym stoisku Sanplast prezentował także coraz popularniejszą wannę „Ergo” z chromoterapią. Jak mówią przedstawiciele firmy, to rozwiązanie zdobywa coraz większe uznanie wśród klientów. Ostatnio zostało docenione także przez jury konkursu organizowanego przez miesięcznik „Łazienka”, które nagrodziło je tytułem „Łazienka – Wybór Roku 2009”.

Sanplast S.A., Wymysłowice 1, 88-320 Strzelno, infolinia (052) 318 86 00, www.sanplast.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA