Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Na stoisku firmy Sanplast S.A., która podczas tegorocznej edycji targów ISH po raz kolejny zaprezentowała swoją ofertę w prestiżowym pawilonie 3.1, można było zobaczyć nie tylko dobrze  znane i cenione serie kabin, brodzików, wanien i systemów hydromasażu, ale także najnowsze  kabiny „Avantgarde IV” i „Prestige Light”.

Wieloletnie doświadczenie, nowoczesne technologie produkcyjne, ciągłe badania i rozwój sprawiły, że firma Sanplast S.A. zasłużyła na miano eksperta w dziedzinie kąpieli. Marka Sanplast oferuje szeroką gamę wysokiej jakości produktów dostosowanych do każdej łazienki. Proponuje bogaty wybór kabin prysznicowych, w tym o niestandardowych wymiarach, brodzików i wanien akrylowych oraz nowoczesnych urządzeń do hydromasażu.

KABINY PRYSZNICOWE. Prezentację Sanplastu otwiera kabina typu walk in z serii „Space Line” z deszczownicą, tym razem w nowym, testowanym przy okazji targów, wydaniu – z czarnym brodzikiem mineralnym oraz z przydymionym szkłem i czarnymi profilami. Zarówno kabiny, jak i brodziki z tej serii cechuje prosty, subtelny design. Kabinę wyróżnia elegancki minimalizm; ponad dwumetrowe tafle szkła hartowanego o gr. 8 mm uzupełniają  perfekcyjnie wykonane detale oraz aluminiowe profile przyścienne. Natomiast prosta w formie, kwadratowa deszczownica zapewnia przyjemność kąpieli pod natryskiem. Uzupełnieniem serii „Space Line” jest panel prysznicowy łączący natrysk z odprężającymi właściwościami hydromasażu, którego korpus wykonano ze szkła z dodatkiem aluminium.
Serię kabin „Free Line” o lekkiej, subtelnej stylistyce reprezentuje kwadratowa kabina natryskowa z brodzikiem oraz kabina parowo-hydromasażowa. Nowoczesną linię kabin prysznicowych podkreśla lekka konstrukcja profili aluminiowych oraz chromowane zawiasy. Akrylowe brodziki w różnych formach przeznaczone są zarówno do montażu na stelażu, jak i wpuszczenia w posadzkę. Ofertę produktów z serii „Free Line” uzupełniają cztery modele aluminiowych paneli prysznicowych, przeznaczonych do montażu naściennego lub w narożniku, z trzema lub sześcioma dyszami, wyposażonymi w baterię termostatyczną.
Półokrągła kabina prysznicowa „TX5” w komplecie z brodzikiem prezentuje się niezwykle efektownie m.in. za sprawą nowego wzoru sitodruku (W15) na szklanych elementach kabiny. Dodatkowym atutem tej kabiny są wypinane rolki, które dają możliwość odchylenia drzwi i czyszczenia w trudno dostępnych miejscach.

ELEGANCKIE BRODZIKI. Znana głównie z wyrobów akrylowych firma, proponuje także - głównie z myślą o wnętrzach ekskluzywnych - brodziki mineralne dostępne w dwóch seriach „Space Mineral” i „Free Mineral”, które stanowią jedną z najnowszych propozycji Sanplastu. W skład serii „Space Line” wchodzą kwadratowe, półokrągłe i prostokątne brodziki, które wyróżnia minimalistyczne wzornictwo: płaskie dno (głębokość 1,5 cm) i niska krawędź brodzika. Wykonany z odlewu mineralnego brodzik jest odporny na plamy i zabrudzenia oraz jest ciepły i przyjemny w dotyku. Kwadratowe i półokrągłe brodziki z serii „Free Line” wyróżnia klasyczne wzornictwo w nowoczesnej, uniwersalnej formie. Brodzik o głębokości 4 cm z obudową, wyposażony jest w funkcjonalny syfon o dużej średnicy.

RELAKSUJĄCA MOC PARY. Kabiny parowo-hydromasażowe to już dobrze znane, a przy tym niezwykle popularne produkty Sanplastu, których także nie zabrało na targowej ekspozycji. Tą część oferty reprezentowały kabiny z serii „Free Line” i „Basic”. Kabiny parowo-hydromasażowe  to urządzenia wielofunkcyjne, umożliwiające nie tylko swobodną kąpiel parową, ale także możliwość skorzystania z masażu wodnego, aromaterapii czy terapii światłem. Dzięki znacznym rozmiarom kabiny zapewniają pełną swobodę ruchów podczas kąpieli i zabiegów pielęgnacyjnych. Natomiast panel sterujący pozwala na dokładne ustawienie temperatury kąpieli parowej, włączenie i wyłączenie oświetlenia oraz biczów wodnych.

WIĘCEJ NIŻ KąPIEL. Zaprezentowane na targach wanny z serii „Altus” i „Free line” to modele, które oferują znacznie więcej niż wygodną, odprężającą kąpiel w doskonale wyprofilowanej wannie o głębokości 45 cm („Free Line”) i 50 cm („Altus”). Wanna „Free Line” o ergonomicznym kształcie i prostym, nowoczesnym designie, opcjonalnie wyposażona w zagłówek pozwala korzystać z uroków chromoterapii lub hydromasażu. Natomiast prostokątna wanna z serii „Altus” reprezentuje serię produktów nowoczesnych i komfortowych. Obudowa z drewna egzotycznego (meranti lub merbau) podkreśla ekskluzywny charakter wanny. <

NOWOŚCI 2011
Nowa seria kabin prysznicowych „Avantgarde IV” stanowi uzupełnienie popularnej linii „Space Line” o konstrukcję z drzwiami otwieranymi. Cechuje je klasyczna, prosta forma i nowoczesny design: połączenie dużych tafli szkła i designerskich zawiasów z mechanizmem unoszenia oraz bezramowa konstrukcja. To propozycja dla klientów ceniących wygodę, którą zapewni obszerne wnętrze oraz dwumetrowa wysokość kabiny.
Narożne kabiny z serii „Prestige Light” to konstrukcja znanych kabin „Prestige” w lekkim, nowoczesnym wydaniu. Elementem wyróżniającym nową serię są delikatne profile i jednopunktowy uchwyt. W nowoczesnej kabinie zastosowano wahadłowe zawiasy z systemem unoszenia podczas otwierania. Kształty i wymiary nowych kabin umożliwiają kompletowanie z brodzikami z serii „Exclusive”.


Sanpalst S.A., Wymysłowice 1, 88-320 Strzelno, tel. 52/ 31 88 500, fax. 52/ 31 88 501, infolinia: 52/ 31 88 600, www.sanplast.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA