Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Ostatnia edycja konkursu o tytuł \"Dobroczyńcy Roku 2003\" pokazała, że firmy z branży budowlanej również nie pozostają obojętne na potrzeby społeczne. Wśród firm wyróżnionych w tegorocznej edycji konkursu znalazły się m.in. Sanplast oraz Fundacja Dobroczynności Atlas (powołana przez firmę Atlas w 1996 roku).

Firma Sanplast Sp. z o.o. otrzymała wyróżnienie w kategorii pomoc społeczna i ochrona zdrowia \"za stałe i hojne wspieranie organizacji społecznych i placówek pomocowych produktami firmy\". Jest to już drugie wyróżnienie otrzymane przez Sanplast w tym konkursie - w 2001 r. producent został wyróżniony w tej samej kategorii za przekazanie produkowanych przez siebie wyrobów o wartości prawie 127 tys. zł ośrodkom pomocy społecznej, m.in. placówkom Monaru.

Fundacja Dobroczynności Atlas oprócz tytułu \"Dobroczyńcy Roku 2003\" otrzymała także Nagrodę Specjalną za zbudowanie w Sopocie hospicjum dla osób z chorobami nowotworowymi.

Ogłoszenie wyników konkursu \"Dobroczyńca Roku 2003\" miało miejsce podczas uroczystej gali, która odbyła się 6 kwietnia w Teatrze Stanisławowskim w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

Celem konkursu \"Dobroczyńca Roku\", którego organizatorem jest Akademia Rozwoju Filantropii, jest promocja dobroczynnej działalności firm w Polsce i honorowanie tych przedsiębiorców, którzy pomagają organizacjom społecznym wypełniać swoją misję. Hasło konkursu brzmi \"Dobro czyń cały rok\".

Kandydatów do tytułu \"Dobroczyńca Roku\" zgłaszają organizacje pozarządowe. Nominowane firmy ocenia kapituła konkursu. W tegorocznej edycji konkursu kapituła obradowała w składzie: Henryka Bochniarz - prezydent Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych, Marek Goliszewski - prezes Business Centre Club, Jerzy Koźmiński - prezes Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Jan Kulczyk - prezes Polskiej Rady Biznesu, Iwona Ryniewicz - prezes Fundacji Bankowej im. Leopolda Kronenberga.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA