Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Podczas kameralnych spotkań organizowanych w salonach meblowych Kler pod hasłem „Zdrowy styl życia” firma Sanplast promuje zalety hydromasażu, natomiast firma Kler swoje nowe fotele z funkcją masażu. Jedno z takich spotkań odbyło się 11 maja w salonie firmowym Meble Kler przy ul. Puławskiej w Warszawie. Wzięło w nim udział blisko 70 osób. Gospodarzem wieczoru była aktorka Katarzyna Żak, Sanplast reprezentowali Maciej Winter i Krzysztof Baczyński.
Podczas spotkań – utrzymanych w luźnej, kameralnej atmosferze – producent z Wymysłowic prezentuje zaproszonym gościom zalety hydromasażu i możliwości wykorzystania leczniczych właściwości wody w domowych warunkach. Podpowiada też na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny z hydromasażem. Odbiorcami tej informacji są kobiety otwarte na pielęgnację ciała i troskę o domowe ognisko.
– Spotkania przygotowane razem z Kler przeznaczone są dla nowoczesnych kobiet, świadomych swoich potrzeb, które dbają nie tylko o własne zdrowie i urodę, ale również o komfort i lepsze życie swojej rodziny – mówi Maciej Winter, kierownik działu marketingu firmy Sanplast i koordynator całej akcji. – Osobista rozmowa na temat pielęgnacji ciała pod okiem profesjonalistów łączy się na naszych spotkaniach ze znakomitą zabawą w komfortowych warunkach i doborowym towarzystwie ozdobionym gwiazdami estrady.
Zalety masażu wodą i praca poszczególnych systemów demonstrowane były podczas spotkania w Warszawie na przykładzie pracującej wanny z hydromasażem. Była to wanna symetryczna „Avantgarde” wyposażona w pełną opcję hydromasażu (wodny, powietrzny, chromoterapia, dezynfekcja wody).
Każdemu ze spotkań towarzyszyć mają konkursy dla klientów. Podczas spotkania w Warszawie jedna z uczestniczek, która wylosowała kupon, otrzymała od firmy Sanplast kupon rabatowy o wartości 700 zł na zakup wanny z systemem hydromasażu marki Sanplast. Kupon jest ważny przez okres 6 miesięcy od daty spotkania.
Do końca 2006 roku Sanplast planuje przeprowadzić jeszcze 3 prezentacje w salonach Kler. Najprawdopodobniej odbędą się one w Krakowie (21.09.), Poznaniu (09.11.) i Katowicach (16.11.).
Firma nie wyklucza przedłużenia akcji na kolejny rok oraz rozszerzenia jej na zagraniczne placówki firmy Kler. 


 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA