Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Wprowadzenie do oferty szerokiej gamy nowych produktów oraz prezentacja dotychczasowego dorobku firmy Sanpirm zdominowały tematykę konferencji zorganizowanej w dniach 25-26 listopada w warszawskim hotelu Intercontinental. Na imprezę zaproszono liczne grono przedstawicieli firm handlowych - dystrybutorów produktów z oferty Sanprimu. Pośród nich znaleźli się między innymi pracownicy sieci Praktiker, Onninen, PSB oraz innych, zarówno wielkopowierzchniowych, jak i mniejszych punktów handlowych.
Konferencja składała się z części prezentującej strukturę organizacyjną i zasady funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz prezentacji produktów, podczas której wszyscy zainteresowani mogli w praktyce zapoznać się z dostępnymi funkcjami i parametrami technicznymi urządzeń. Zaprezentowano między innymi szeroką gamę kabin prysznicowo-parowych oraz prysznicowych, a także produkty zupełnie nowe w portfolio Sanprimu - między innymi wanny spa, meble łazienkowe oraz mozaikę.
To jednak nie koniec rozwoju samej firmy, jak i rozszerzania jej oferty. Współwłaściciele firmy - Jacek Jankowski i Robert Paprocki, zapowiadają, że w najbliższych latach w firmowym portfolio znajdzie się zarówno jeszcze więcej produktów z branży łazienkowej, jak i zupełnie nowe linie, przeznaczone np. do wyposażenia domu - szczególnie w obrębie nowej marki HomeSan. Jednym z priorytetów na najbliższy czas jest także rozbudowa i usprawnienie funkcjonowania firmowego działu serwisu.
Podczas konferencji nie zabrakło części nieoficjalnej - wieczór uświetniły między innymi występ Dody oraz prowadzona przez DJ\'a dyskoteka. Zgromadzeni goście mieli też okazję skorzystać z położonego na 42 piętrze hotelowego basenu oraz sauny.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA