Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma SAS jest od lat znana, wśród klientów w całej Europie i wielu krajach świata, jako sprawdzony dostawca rozwiązań z zakresu techniki sanitarnej. Produkuje wyroby, które cechuje europejska jakość i niezawodność.

Wyróżniającą cechą każdego z produktów jest funkcjonalność i łatwość w montażu. Unikalny charakter produktów SAS to efekt pracy ośrodka badawczo-rozwojowego firmy, dzięki któremu SAS jest liderem innowacji w swojej branży. Sprzedaż produktów realizowana jest poprzez sieć dystrybucji działającą w ponad 50 krajach.
SAS aktywnie wspiera dystrybutorów w rozwoju ich planów sprzedaży. Doskonałe produkty uzupełnia o narzędzia marketingowe, dzięki którym można skutecznie prezentować klientom walory produktów. Dodatkowym atutem jest czytelna struktura oferty produktowej.
W bogatej ofercie firmy SAS dostępnej na polskim rynku szczególne uznanie klientów zdobyły produkty:
– „Floor Line” – liniowy odpływ łazienkowy wyposażony w kołnierz  hydroizolacyjny oraz syfon z opatentowanym systemem szybkiego odpływu wody (54 l/min);
– „Turbosol” – kompaktowy odpływ łazienkowy do montażu w podłodze z folią hydroizolacyjną  i syfonem z opatentowanym systemem szybkiego odpływu wody (56 l/min) oraz z efektem samoczyszczenia. Syfon zakończony jest przegubem kulowym, co daje możliwość wielokierunkowego, swobodnego pozycjonowania odpływu;
– „Easyphon” – kompaktowy półsyfon umywalkowy ze zintegrowanym uszczelkami. Zintegrowane
z korpusem uszczelki, wykonane z elastomeru dają gwarancję 100% szczelności i braku odkształceń w trakcie użytkowania oraz umożliwiają szybki i łatwy montaż.

Przedstawiciel SAS France w Polsce: Biuro Handlowe SAS, tel. 664 963 470, mail: biuro@saspolska.pl 
Dystrybucja (Magazyn Centralny) : PHZ Allegro Spółka Jawna tel. 602 274 228, mail :
biuro@allegro.kalisz.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA