Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
22 czerwca w Strykowie odbyła się uroczystość finału programu lojalnościowego „profi-Ty” firmy SBS. Akcja adresowana do klientów firm z Grupy SBS była częścią szerokiej kampanii związanej z promocją „Marki Domowej SBS”.
Program spotkania obejmował podsumowanie wyników oraz prezentację zasad drugiej jego edycji. Punktem kulminacyjnym uroczystości było wręczenie nagród, w tym nagrody specjalnej – samochodu Chevrolet Lacetti. Losowanie nagrody specjalnej zgodnie z regulaminem odbyło się 16 czerwca, więc po odbiór mógł osobiście zgłosić się zwycięzca. Został nim Dariusz Kabała z firmy Dar-Pol z Suchedniowa zaopatrujący się w hurtowni Kanwod w Krakowie.
Gośćmi imprezy byli partnerzy Grupy SBS, nagrodzeni oraz przedstawiciele producentów, których produkty były objęte programem „profi-Ty”. Po części oficjalnej SBS zaprosił swoich gości na piknik.
Podsumowując: w programie wzięło udział 39 hurtowni Grupy SBS, czyli 95 punktów sprzedaży, których klientami na co dzień jest ponad 5 tys. firm i instalatorów. Rozdano 763 nagrody o wartości ponad 250 tys. zł.
Grupa SBS już zapowiada, że kolejna, druga edycja programu „profi-Ty” będzie jeszcze bardziej atrakcyjna.
(AN)
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA