Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja Studio WARTO

REKLAMA

We współczesnym zunifikowanym świecie coraz częściej szukamy możliwości zaznaczenia swojej indywidualności. To powoduje, że nasze najbliższe otoczenie, jakim jest mieszkanie lub dom, na które mamy największy wpływ kształtujemy nie tylko pod kątem zaspokajania potrzeb życiowych i wygody, ale także zaakcentowania naszej wrażliwości i indywidualnych upodobań.
Niewątpliwie na tej fali największym przeobrażeniom uległy kuchnie i łazienki, od których oczekujemy żeby odzwierciedlały naszą osobowość w stopniu nie mniejszym niż salony lub tzw. pokoje dzienne. Wychodząc naprzeciw potrzebom producenci wyposażenia łazienek coraz częściej tak kształtują swoją ofertę żeby ich wyroby przy zachowaniu funkcjonalności i estetyki prezentowały maksymalną różnorodność. Nie będzie przesadą, jeśli  stwierdzimy, że największe osiągnięcia na tym polu mają styliści włoscy. Przykładem tego jest oferta firmy Scarabeo, włoskiego producenta ceramiki łazienkowej, który od roku w coraz większym stopniu zaznacza swoją obecność na rynku polskim.
Filozofia Scarabeo polega na skupianiu uwagi w łazience na umywalce. Dzięki temu powstał pomysł na produkcję umywalek dekoracyjnych, tworzenia wielu zróżnicowanych linii tego produktu i kompletowania gamy wciąż nowymi pomysłami. Umywalka – elegancka, funkcjonalna, dostępna w wielu różnorodnych modelach pojawia się w łazience jako przewodni element dekoracyjny organizujący wokół siebie przestrzeń. Scarabeo kreuje je od 1974 roku. Poważne potraktowanie tego elementu wystroju wnętrza z zachowaniem wysokiej jakości pozwoliły producentowi ulokować się w znaczący sposób na rynkach wielu krajów.
Oferta handlowa Scarabeo składa się 14 linii umywalek, z których na szczególną uwagę zasługują linie Tsunami, Thin Line i Matty oraz zaprezentowanej na targach w Bolonii serii Kong nawiązująca stylistyką do modnych ostatnio motywów roślinnych. Uwagę zwraca również bogata kolorystyka: od kolorów pastelowych, czerni i metalu do nowości Cersaie 2006 – kolorów matowych i platinum. Tak zróżnicowana i bogata oferta usatysfakcjonuje architektów i projektantów wnętrz. <

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA