Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Entro Holdings

REKLAMA

Znana na świecie marka senosan® jest synonimem nowoczesności i stałego postępu w przemyśle sanitarnym. Nowatorskie rozwiązania wprowadzane przez firmę Senoplast proponowane są producentom wanien, brodzików i kabin prysznicowych.

ZAPEWNE pamiętacie Państwo z poprzednich artykułów, że senosan® to najnowocześniejsze, najbardziej odpowiednie tworzywo do produkcji wanien, brodzików i kabin prysznicowych. Wyposażenie łazienki wykonane z tego tworzywa cieszy użytkownika piękną, nieskazitelną powierzchnią o doskonałym połysku oraz wspaniałym, niezmiennym przez lata kolorze. Powierzchnia odporna na zarysowania i uszkodzenia chemiczne jest jednocześnie antybakteryjna, co oznacza, że hamowane jest mnożenie bakterii, a to prowadzi do ich samoistnego zamierania. Wszystkie płyty senosan® mają właściwości antybakteryjne potwierdzone certyfikatem austriackiego laboratorium OFI.
Jeżeli do tych doskonałych płyt z tworzywa PMMA/ABS dodamy wzmocnienie ostatecznego wyrobu – wanny, brodzika czy kabiny prysznicowej, systemem GREENSIR®, to tak otrzymany wyrób spełni oczekiwania najbardziej wybrednego klienta.
Co to jest system GREENSIR®? To najnowsza technologia wzmacniania-natryskiwania wyrobów pianką poliuretanową. GREENSIR® wykorzystuje zmodyfikowany, przyjazny dla środowiska i użytkownika poliuretan na bazie tylko dwóch składników. Prezentowany podczas targów PLAST’06 w Mediolanie spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem.
Wanna wzmocniona systemem GREENSIR®, w przeciwieństwie do tradycyjnego, stosowanego do tej pory wzmocnienia włóknem szklanym łączonym z żywicą poliestrową, ma gładką, jednolitą powierzchnię „od spodu”. Zapytacie Państwo, cóż może obchodzić użytkownika spód wanny? Otóż powinien obchodzić i to bardzo. Warstwa GREENSIR® powoduje, że wanna napełniona ciepłą wodą dwukrotnie dłużej utrzymuje temperaturę. Państwa aromatyczna kąpiel z bąbelkami może trwać dłużej.
GREENSIR® jest doskonałą izolacją akustyczną – nie wszyscy sąsiedzi muszą wiedzieć, że napełniacie wannę wodą. Wyroby wzmocnione GREENSIR® są doskonale stabilne – nie zaczną trzeszczeć przy najdrobniejszym ruchu kąpiącego się, nawet po wielu latach użytkowania. GREENSIR® przy bardzo wysokiej sztywności i stabilności jest jednocześnie lekki. Ktokolwiek będzie transportował, instalował dużą wannę, czy kabinę prysznicową doceni tę zaletę.
Pytajcie producentów o wanny, brodziki, kabiny prysznicowe wykonane z materiału senosan® i wzmocnione systemem GREENSIR®.
Producentem płyt senosan® jest firma Senoplast Klepsch&Co, której przedstawicielem jest Senoplast Polska Sp. z o.o., 02-765 Warszawa,
Al. Wilanowska 91/6, tel. (022) 651 77 53, fax (022) 651 71 58, www.senoplastpolska.pl,
e-mail: biuro@senoplastpolska.pl. Producentem systemu GREENSIR® jest firma Sirtek Srl, której przedstawicielem jest Entro Holdings Sp. z o.o. <

Entro Holdings Sp. z o.o. < 02-765 Warszawa < Al.Wilanowska 91/6 < tel. (022) 642 23 74 < e-mail: biuro@entro.com.pl < www.entro.com.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA