Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Madix

REKLAMA

Silfra – członek grupy Cristina Rubinetterie, specjalizuje się w produkcji kurków czasowych, przelewów wannowych, syfonów oraz podzespołów do baterii. Jest wiodącym producentem we Włoszech i jednym z czołowych w Europie. Olbrzymie zaangażowanie w badania i rozwój stawiają Silfrę w pierwszym rzędzie producentów wyznaczających kierunki na rynku produktów tego typu.
W czasacg, gdy ilość zużytej wody ciągle wzrasta, Silfra proponuje doskonałą alternatywę dla powszechnie stosowanej armatury. Kurki czasowe „Quik” to system pozwalający na znaczne oszczędności wody (nawet do 80%!). Produkty te najbardziej polecane są dla obiektów użyteczności publicznej. Obsługują wszystkie urządzenia w łazience – umywalkę, natrysk, w.c., pisuar. Zawory tych baterii otwierają się przez lekkie naciśnięcie gałki przyciskowej, a zamykają automatycznie po upływie zaprogramowanego fabrycznie czasu wypływu.
Poza gałką przyciskową mamy do wyboru inne mechanizmy uruchamiania baterii:
– przedłużoną dźwignię obsługiwaną ręką lub łokciem,
– przedłużoną dźwignię naciskaną kolanem,
– pedał uruchamiany za pomocą stopy lub najazdem wózka.
W zależności od rodzaju, kurki „Quik” posiadają różne nastawy czasu i ilości wypływającej wody. Ofertę uzupełnia wstępny regulator temperatury do kurków umywalkowych i natryskowych. Szeroka gama modeli, prostota użytkowania, duża ergonomiczność i łatwość montażu niewątpliwie przyczyniają się do coraz większej popularności i ciągłego wzrostu zainteresowania „Quik’ami”.
Higieniczność to niewątpliwa zaleta bezdotykowych (elektronicznych) baterii „Quiktronic”. Cecha ta jest szczególnie istotna w obiektach o podwyższonych wymaganiach sanitarnych (takich jak szpitale, placówki medyczne czy zakłady przemysłu spożywczego). Baterie „Quiktronic” są uruchamiane przez czujnik optoelektroniczny (fotokomórkę lub sensor), kiedy w jego polu pojawi się jakiś obiekt, np. ręka. Zamknięcie następuje samoczynnie, gdy obiekt zostaje usunięty z pola widzenia czujnika. Baterie „Quiktronic” poprzez wbudowane regulatory przepływu pozwalają na znaczną oszczędność wody i energii (nawet do kilkudziesięciu procent). Wbudowany filtr, zasilanie bateryjne, oraz opcjonalnie pilot serwisowy czyni je szczególnie atrakcyjnymi.
„Up&Down” to stworzony przez Silfrę innowacyjny system zastosowany w korkach umywalkowych i przelewach wannowych. Jego atutem jest komfort i funkcjonalność  połączona z nowoczesną stylistyką. Może być instalowany w każdego rodzaju umywalkach: z przelewem lub bez, ceramicznych, szklanych i stalowych.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów firma Silfra proponuje pełną gamę nowoczesnych i funkcjonalnych przelewów wannowych. Warto nadmienić, że zaopatruje ona w swoje przelewy wannowe najbardziej renomowanych producentów hydromasaży w Europie.
W ofercie Silfry wyróżniamy:
– najprostsze przelewy z łańcuszkiem,
– przelewy automatyczne „z linką”,
– przelewy z systemem „Up&Down”,
– przelewy z wypływem.
Oddzielną grupę stanowią przelewy „Retro” wykonane w całości z chromowanego mosiądzu. Jest to specjalna linia przelewów zaprojektowana tak, by zaspokoić najbardziej wymagające gusta klientów. Wszystkie przelewy dostępne są w sześciu powłokach kolorystycznych.
Firma Silfra posiada również szeroką ofertę  syfonów brodzikowych, spośród których na szczególną uwagę zasługują modele „AC200” i „AC300”. Charakteryzują się one wyjątkową wydajnością przepływu wody oraz małą wysokością (77 mm), co pozwala na instalowanie ich w płytkich brodzikach. Ich niezawodność, oraz  możliwość czyszczenia „od góry” sprawia, że nie ma potrzeby zakładania mało estetycznych okien rewizyjnych. Wszystkie syfony cechuje uniwersalny montaż dla każdego typu brodzika (akrylowego, stalowego lub ceramicznego).
Silfra to marka, której produkty cechuje oryginalne wzornictwo, najwyższa jakość wykonania oraz niezawodność podczas eksploatacji.

P.P.H.U. „Madix” • ul. Dr. Putka 9 • 34-100 Wadowice • tel (033) 82 356 85 • fax (033) 873 15 74 • www.madix.com.pl madix@madix.com.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA