Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Od początku grudnia w czeskich i słowackich przeglądarkach internetowych można znaleźć nowe sklepy internetowe oferujące kompleksowe wyposażenie łazienki. Są to strony koupelna24.cz i kupelne24.sk, czyli nowopowstałe wersje językowe polskiego sklepu lazienki24.pl. Strony w wersji czeskiej i słowackiej zostały stworzone, aby ułatwić sąsiadom zza południowej granicy zakup elementów wyposażenia łazienki w naszym kraju.
Uruchomienie przez lazienki24.pl dwóch wersji językowych sklepu było podyktowane dużym zainteresowaniem Czechów i Słowaków kupowaniem glazury, terakoty i ceramiki sanitarnej w Polsce.
- Od ponad pół roku obserwujemy duże zainteresowanie Słowaków i Czechów produktami oferowanymi przez nasz sklep. Zrealizowaliśmy dużą ilość zamówień na tamte tereny. Wiele razy jednak, zdarzyło się, że potencjalny klient rezygnował z zakupów ze względu na barierę językową. Stąd pomysł stworzenia wersji językowych dla klientów zza granicy – komentuje Artur Gorzewski, właściciel sklepu Lazienki24.pl.
Oprócz stworzenia językowych stron sklepu, firma Lazienki24.pl zatrudniła nowego pracownika, władającego biegle językiem słowackim i czeskim, w celu obsługi klientów zagranicznych. Do tego, firma rozpoczyna działania marketingowe i promocyjne nowych stron językowych, np. poprzez obecność w czeskich i słowackich porównywarkach cen.

Sklep internetowy Lazienki24.pl powstał w 2006 roku na bazie centrum płytek ceramicznych i ceramiki sanitarnej Cer-gres w Opocznie. Centrum magazynowe oraz wieloletnia współpraca z renomowanymi producentami pozwalają  firmie utrzymać lazienki24.pl wysokie stany magazynowe. Każde zamówienie w lazienki24.pl traktowane jest indywidualnie. Firma dąży także do podniesienia standardów e-handlu m.in. poprzez zapewnianie własnej logistyki oraz wydłużenie z 10 do 20 dni terminu zwrotu towaru.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA