Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
 
Wolnostojące wanny SOLID SURFACE to najnowsza propozycja w ofercie RIHO, holenderskiego producenta nowoczesnych artykułów wyposażenia łazienek, w tym kabin, brodzików i mebli.
Każda z czterech nowych wanien z serii Solid Surface jest wanną typu standalone (wolnostojąca), a to oznacza, że do jej osadzenia nie są potrzebne nóżki, stelaż czy zabudowa. Każda ma postać homogenicznej, pozbawionej jakichkolwiek łączeń i spoin bryły, jednak różnią się kształtami i wymiarami. „Barcelona” (170x70cm) jest owalna z łagodnym spadkiem ściany pod plecy, co wpływa na wysoki komfort użytkowania. Z wielką przyjemnością informujemy, że została już doceniona przez jury konkursu Dobry Design 2013 i nagrodzona tym zaszczytnym tytułem. „Bilbao” (170x80cm) ma również owalny kształt, lecz jest szersza, a jej ściany miękko zaokrąglone. „Zaragozę” (170x80cm) można nazwać prostokątną z designerską fantazją. Dwa narożniki są bardziej zaokrąglone od pozostałych, a ściany długie - nachylone pod różnym kątem. Wreszcie, na czele serii stoi wspaniała, asymetryczna i przestronna „Granada” o wymiarach 190x90cm.
Wanny te produkowane są z materiału przygotowanego według autorskiej receptury firmy RIHO, a należącego do grupy materiałów znanej na rynku pod wspólną nazwą solid surface. Materiał ten jest niezwykle przyjemny i „ciepły” w dotyku, a jego ultramatowe wykończenie gwarantuje niesamowite wrażenia wizualne. Do praktycznych zalet solid surface należy zaliczyć możliwość usuwania zarysowań za pomocą polerowania, jako że materiał ten jest jednolity w swoim przekroju oraz nieporowatość i brak spoin, które ułatwiają utrzymanie produktu w czystości i ograniczają rozmnażanie się bakterii. System przelewowy ukryliśmy w jednej z dłuższych ścian, a zdradza go jedynie wąski podłużny otwór.
Wanny Solid Surface są dostępne jedynie w wybranych salonach łazienkowych. Więcej informacji pod numerem 42 250 62 58.
 
RIHO Polska Sp. zo.o.
91-364 Łódź
ul. Zgierska 250/252
tel.42 250 62 58
fax 42 250 62 57
e-mail:biuro@riho.pl
www.riho.pl
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA