Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

17 stycznia br. podczas Wielkiej Gali Business Centre Club w Teatrze Wielkim w Warszawie po raz trzynasty wyłonieni zostali Liderzy Polskiego Biznesu. Trzynastka okazała się szczęśliwa m.in. dla firmy Sopro Polska, która otrzymała Złotą Statuetkę w kategorii małych i średnich przedsiębiorstw.

W uzasadnieniu przyznania nagrody jury wskazało m.in. na dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa, wysoką jakość produktów oraz skuteczną strategię ekspansji rynkowej w kraju i na rynkach wschodnich.

Firma Sopro istnieje na polskim rynku od 1994 r. Zajmuje się produkcją i sprzedażą systemów chemii budowlanej do prac glazurniczych i wykończeniowych w obiektach przemysłowych, handlowych, sportowych i budownictwie mieszkaniowym oraz systemów uszczelnień basenów, tarasów oraz pomieszczeń mokrych. Od początku kieruje nią Aleksander Barszcz, który 17 stycznia odebrał dla firmy Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu.

W gronie 36 nominowanych w tegorocznej edycji konkursu, obok Sopro Polska znalazła się też Krakowska Fabryka Armatur - producent armatury sanitarnej, nominowana w kategorii duże przedsiębiorstwa. Obie firmy miały okazję zaprezentować swoje produkty podczas wystawy firm nominowanych do nagrody Lider Polskiego Biznesu 2003, która odbyła się w dniach 16-30 grudnia 2003 r. w siedzibie BCC w Warszawie.

Konkurs Lider Polskiego Biznesu organizowany jest przez Business Centre Club od 1991 r. Ocenie jury podlega m.in. rozwój firmy, utrzymywanie przez nią wysokiej pozycji na rynku, stosunek do środowiska naturalnego, współpraca przedsiębiorców z lokalną społecznością oraz działalność charytatywna.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA