Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Jak co roku firma Pool-Spa ogłosiła kolejną edycję konkursu SPA ART, kierowanego do studentów i absolwentów uczelni plastycznych i wzorniczych oraz młodych projektantów i architektów. Tematem tegorocznej, piątej edycji konkursu jest design pulpitu sterującego do wanny z hydromasażem. Zadaniem uczestników jest zaprojektowanie i przedstawienie wizualnej koncepcji linii elektronicznych pulpitów sterujących do wanien z hydromasażem o formie i kształcie umożliwiającym ich wykonanie z akrylu, plastiku, szkła, metalu bądź kompozytów.
Do konkursu należy zgłaszać projekt serii, na którą składają się przynajmniej trzy pulpity sterujące (od najmniej do najbardziej zaawansowanego technicznie) obsługujące trzy różne systemy wanien z hydromasażem Pool-Spa. Na autorów najciekawszych projektów czekają nagrody pieniężne. Dla zdobywcy pierwszego miejsca przewidziano 10 tys. zł, drugiego – 5 tys. zł i trzeciego – 2 tys. zł. Organizowany przez Pool-Spa konkurs daje też młodym projektantom szansę szerszego zaistnienia w branży wzornictwa przemysłowego – najciekawsze rozwiązania staną się inspiracją dla nowych produktów Pool-Spa.
Prace konkursowe można składać do 30 kwietnia 2006 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 31 maja, a wyniki ogłoszone będą 30 czerwca br.
Więcej informacji o SPA ART, a także materiały i formularz konkursowy na stronie www.poolspa.pl/spaart2006
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA