Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W weekend 21-23 maja w Pradze spotkali się uczestnicy drugiej imprezy rundy wiosennej programu lojalnościowego Grupy SBS – Integris. SBS zabrał swoich gości na Grand Prix Europy w żużlu.
W Pradze spotkali się goście regionu południowo-wschodniego: handlowcy hurtowni Grupy SBS, ich klienci – instalatorzy i właściciele firm wykonawczych, oraz przedstawiciele producentów – partnerów programu Integris.
Pierwszego dnia wszyscy przybyli spotkali się w Kawiarence Mecenasów, gdzie w spokojnej atmosferze toczyły się rozmowy branżowe. Uczestnicy spotkania mogli porozmawiać z przedstawicielami producentów o nowościach produktowych i codziennych wyzwaniach w pracy instalatora oraz poznać się i zacząć integrować przed dalszymi czekającymi na wszystkich atrakcjami.
Wieczorem goście bawili się w Jaskini Hazardu, grając w zorganizowanym specjalnie dla nich kasynie w pokera, ruletkę, Black Jacka.
Sobota upłynęła na zwiedzaniu Pragi – wraz z lokalnym przewodnikiem goście spotkania Integris zwiedzili Hradczany, Zamek Praski, Most Karola, Stare i Nowe Miasto i ich najbardziej znane punkty. Po całym dniu wrażeń nadszedł czas na największą atrakcję spotkania – goście kibicowali kolejnej zaciętej walce 15 najlepszych żużlowców Świata w turnieju cyklu Grand Prix Europy.
Ostatnie spotkanie rundy wiosennej Integris na Speedway Grand Prix odbędzie się w czerwcu, zaś jesienią kolejna runda spotkań na rozgrywkach siatkarskich.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA