Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Witrochem

REKLAMA

Kolekcją „Alquattro” firma Witro-chem po raz kolejny udowadnia, że należy do czołowych producentów akcesoriów łazienkowych. Podobnie jak dotychczasowe kolekcje Witro-chemu „Alquattro”, która będzie dostępna na rynku pod koniec roku, spełnia oczekiwania klientów poszukujących praktycznych, eleganckich akcesoriów łazienkowych o niepowtarzalnym stylu i nowoczesnym wzornictwie. 

W kolekcji „Alquattro” oprócz ciekawej stylistyki opierającej się na wykorzystaniu kwadratowych i prostokątnych elementów, zastosowano także nowatorskie jak na akcesoria łazienkowe połączenie materiałów – szkła i aluminium.
Nowatorstwo cechuje także dwie ostatnie kolekcje Witro-chemu – „Collection No 18” i „No 17”. W pierwszej zastosowano ciekawe połączenie ozdobnych pierścieni wykonanych z egzotycznego drewna teakowego z mosiądzem galwanicznie pokrytym chromem, osiągając oryginalny efekt. Drewno teakowe pochodzące z Azji jest najbardziej znanym spośród gatunków drewien egzotycznych. Odznacza się doskonałymi parametrami jeśli chodzi o ścieralność i pęcznienie (odporność na wilgoć), dlatego też szczególnie dobrze sprawdza się w warunkach, jakie panują w łazience. Cenione jest także ze względu na swój kolor i kształt słojów. Ozdobne dodatki poszczególnych elementów kolekcji „No 18” mogą być również wykonane z ABS-u galwanicznie pokrywanego chromem w kolorze satyny. Natomiast wkłady mydelniczki i kubka wykonano z giętego szkła. Niezaprzeczalny atut kolekcji „No 18” stanowi również jej niebanalna stylistyka, forma łącząca prostotę i masywność z elegancją.
Prosta forma, oparta o kształt prostokąta zarówno w obrysie elementu mocującego jak i kształcie uchwytu, zminimalizowane promienie gięcia oraz szklane elementy to z kolei cechy wyróżniające „Collection No 17”. Poszczególne elementy „Collection No 17” wykonane zostały z giętego mosiądzu pokrytego galwanicznie chromem oraz uzupełnione akcesoriami z giętego szkła. Podobnie jak wszystkie pozostałe kolekcje tej firmy, „No 17” charakteryzuje spójność, elegancja i funkcjonalność. Wysoka jakość wykonania oraz ciekawa stylistyka znalazły uznanie w oczach klientów, którzy już od ponad roku wybierają „Collection No 17” do swoich łazienek.
Szeroki wachlarz stosowanych materiałów i rozwiązań wzorniczych prezentowany w wyrobach produkowanych i oferowanych do sprzedaży przez firmę Witro-chem, pozwala stwierdzić, że każdy klient może spośród nich wybrać dla siebie kolekcję, która spełni jego oczekiwania.

P.P.H Witro-chem M. Reszka M. Włodarczak Sp. j. ß ul. Malwowa 150 ß 60-185 Poznań ß tel. (061) 654 05 05 ß fax (061) 654 05 15 ß www.witrochem.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA