Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Celem spółki jest produkcja nie tylko masowa, ale taka, której wynikiem będą produkty w pełni zadowalające użytkownika. Stosując nowatorskie rozwiązania wzornicze - uwzględniające nie tylko wygodę kąpieli, ale pozwalające również na zastosowanie unikalnych układów systemów hydromasażu - Sanex łączy estetyczne oczekiwania klientów ze skutecznością hydroterapii.

Piękno, komfort, elegancja - to tylko niektóre założenia i cele działania spółki. Kilkunastoletnie doświadczenia w branży oraz praca pozwalająca realizować się pracownikom spółki, otworzyły olbrzymie możliwości, dzięki którym tworzone są wanny, wanny z hydromasażem oraz wanny terapeutyczne dające satysfakcję i pozostające w harmonii z naturą. Wyroby Sanex cechuje wysoki standard wykonania oraz wydłużona trwałość ze względu na wysoką jakość stosowanych podzespołów. Spółka jako pierwsza zastosowała w swych systemach instalację hydrauliczną ze sztywnych rur PCV. Dzięki temu instalacja nie zmienia kształtu i jest gładka wewnątrz, co ma ogromne znaczenie w utrzymaniu czystości i higieny wanny.

Stosowane przez Sanex pompy i dmuchawy cechuje ponadto \"wysoka kultura pracy\" - niski poziom wytwarzanego hałasu i wysoka wydajność. Dysze wodne w wannach spółki Sanex umiejscowione są głównie w obszarze pleców i stóp, ponieważ strumienie skierowane w te okolice są najważniejsze - bez nich traci się nawet 70% potencjalnych korzyści hydromasażu. Im więcej dysz, tym skuteczniejszy system masażu, gdyż obejmuje on wówczas większą powierzchnię ciała. W swoich wannach Sanex stosuje od 6 do 16 (wanny terapeutyczne) dysz wodnych na plecy. Spółka oferuje również usługi typu \"Custom Build\", w których dysze instalowane są w zależności od specyficznych wymagań i potrzeb klienta.

Systemy sterowania dostępne w ofercie Sanex to wynik wieloletniej pracy, który z pewnością spełni oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów. Absolutną nowość na rynku stanowi system sterowania za pomocą inteligentnego pilota. Idea sterowania pracą wanny polega tu na wyborze danej funkcji poprzez przesłonięcie sensora bez konieczności naciskania klawiszy. Dzięki temu pilot nie posiada żadnych mechanicznych ograniczeń co do ilości naciśnięć, a dodatkowo rozwiązanie to umożliwia wykonanie całkowicie wodoodpornego pilota, pozbawionego efektu starzenia się klawiszy lub ścierania.

Kąpiel w wannach spółki Sanex to nieodzowny element zdrowego i radosnego życia. Poszerza świat doznań, relaksuje, stymuluje pracę organów wewnętrznych, poprawia zdrowie i samopoczucie.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA