Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Klub RTS Widzew Łódź S.A. podpisał umowę sponsoringową ze spółką Deante – producentem armatury sanitarnej i wyposażenia kuchni, na mocy której wspierane będą działania sportowe klubu oraz pomoc w budowie ośrodka Akademii Futbolu w Bratoszewicach.
Głównym celem Akademii Futbolu jest wspieranie rozwoju ukrytych talentów poprzez ułatwienie dostępu do profesjonalnych metod szkoleniowych oraz klubów piłkarskich, a także stworzenie możliwości aktywnego spędzania czasu dla sympatyków piłki nożnej. Warto podkreślić, że Akademia Futbolu jest nowatorskim przedsięwzięciem w skali kraju. Gromadzi wokół bardzo dużą społeczność młodzieży, trenerów, pracowników, rodziców i innych zainteresowanych.
Piłka nożna towarzyszy Łodzi - miastu, w którym wyrosła zarówno firma Deante jak i RTS Widzew Łódź od pierwszej połowy XX wieku. To dlatego poza aspektami finansowymi, które przy sponsoringu są oczywiste współpraca Deante i Widzewa trwa od lat i jest na tak dobrym poziomie.
Po raz kolejny podpisujemy umowę z Widzewem, bo zdajemy sobie sprawę jak olbrzymi potencjał drzemie w tej marce, a my chcemy z tej siły czerpać jak najwięcej. Jednocześnie podjęliśmy decyzję, by jeszcze mocniej angażować się w sprawy klubu, bo Widzew ze swoją bogatą historią i licznym gronem wiernych sympatyków to wartość, którą trzeba należycie pielęgnować – mówi Wojciech Borkowski, dyrektor generalny firmy Deante.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA