Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
25 i 26 maja odbyło się spotkanie partnerów handlowych Coram Poland. W tym roku firma zaprosiła swoich gości do Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. 
- Trzecie spotkanie partnerów handlowych Coram Poland nieprzypadkowo odbyło się w tak niezwykłym miejscu, jakim są Wzgórza Dylewskie. Kluczem do tegorocznego spotkania było bowiem piękno, sukces, zaawansowana technologia - powiedziała Joanna Karaś, dyrektor generalny Coram Poland.
Na prezentowanej podczas szkolenia ekspozycji znalazły się dwie kabiny prysznicowe marki Cesana: \"Logic Horizon\" z zamontowaną w niej baterią \"Logic\" i nowa wersja kabiny \"Halfmoon\", a ponadto seria ceramiki \"Ovo\" Disegno Ceramica oraz koncepty \"Items\" i \"Boston\" marki Tiger. Podczas części praktycznej szkolenia, którą poprowadził Tomasz Darewski, dyrektor handlowy Coram  Poland, uczestnicy mogli sprawdzić wytrzymałość szkła stosowanego w kabinach firmy Cesana oraz elastyczność węży marki Tiger. Po szkoleniu goście zaproszeni zostali do skorzystania z hotelowego kompleksu basenów, saun i gabinetów odnowy biologicznej, mogli umówić się na jazdę konną, czy pograć w tenisa.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA