Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

17 stycznia br. w Hotelu Delicjusz koło Poznania odbyło się spotkanie kontrahentów poznańskiej Firmy Handlowej Tomek. W uroczystości wzięło udział ponad 150 osób.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele producentów branży sanitarnej i grzewczej, takich jak: Armatura S.A., Nibe-Biawar, Cersanit, Brugman, Franke, Immergas, Kabi, Elektromet, Roth, Perfexim oraz Sanitec Koło.

- Spotkanie naszych odbiorców zorganizowaliśmy już po raz trzeci. Z roku na rok cieszy się ono coraz większym zainteresowaniem ze strony naszych partnerów. Jest to spowodowane okresem karnawałowym i opinią, że imprezy w \"Tomku\" należą do bardzo udanych. W tym roku bawiliśmy się aż do białego rana - mówi Tomasz Tomkowiak, dyrektor ds. handlu i marketingu F.H. Tomek.

W trakcie balu wśród gości rozlosowano szereg nagród, takich jak kabiny prysznicowe, ceramika sanitarna, brodziki i in. Długoletni odbiorcy P.H. Tomek, którzy wykazali się największą dynamiką zakupową oraz terminowymi płatnościami otrzymali od firmy wyróżnienia w postaci certyfikatów.

Poznańska Firma Handlowa Tomek działa na rynku artykułów instalacyjno-sanitarnych i grzewczych od 1991 r. Zajmuje się hurtową sprzedażą wyrobów szeregu producentów polskich i zagranicznych. Główni odbiorcy firmy to hurtownie, punkty sprzedaży detalicznej, zakłady instalacyjne, spółdzielnie mieszkaniowe i inne podmioty z województwa wielkopolskiego. Obecnie w F.H. Tomek wdrażany jest Międzynarodowy System Zarządzania Jakością ISO 9000: 2000. Firma jest członkiem Grupy Handlowej

SanGroup skupiającej 11 hurtowni sanitarnych z terenu całej Polski.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA