Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Spotkanie najlepszych partnerów handlowych firmy Grast&MTB odbyło się 22 października br. w Konstancinie-Jeziornej k. Warszawy. Okazją do spotkania była 3 rocznica otwarcia Oddziału Grast&MTB w Piasecznie.

Podczas imprezy najlepszym partnerom handlowym firmy przyznane zostały wyróżnienia \"Najlepszy z Najlepszych\". Tytułem tym nagrodzeni zostali najlepsi klienci, inwestorzy i instalatorzy Grast&MTB oraz pracownicy firmy, którzy w największym stopniu przyczynili się do rozwoju hurtowni w Piasecznie oraz działu techniki grzewczej. Podczas spotkania można było także wziąć udział w loterii fantowej, w której nagrodami były m.in. produkty firm Pool-Spa, Koło, Roca, KFA, Geberit, Nibe-Biawar, Fonditial, Enix i Kospel. Wśród innych atrakcji towarzyszących imprezie znalazła się degustacja win mołdawskich i góralskiej śliwowicy. Spotkanie poprowadziła Laura Łącz.

Grast&MTB jest firmą rodzinną, działającą na polskim rynku od 1990 roku. Specjalizuje się w sprzedaży hurtowej produktów z zakresu techniki sanitarnej, instalacyjnej i grzewczej wiodących producentów krajowych i zagranicznych. Jak informuje Anna Sendor-Urban, dyrektor handlowy Grast&MTB, rok 2004 firma poświęciła głównie umacnianiu więzi z klientem i dopracowywaniu oferty, szczególnie pod kątem techniki grzewczej i instalacji. Służyć temu miało stworzenie zespołu fachowych doradców techniczno-handlowych oraz organizacja licznych szkoleń. Plany Grast&MTB na rok 2005 obejmują m.in. zmianę programu handlowego, który umożliwi sprawniejsze zarządzanie zamówieniami, rabatami, cenami i programem lojalnościowym. Inne ważne kwestie to uruchomienie nowych punktów handlowych oraz kontynuacja szkoleń klientów.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA