Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

17 września tego roku Grupa SBS zorganizowała w Strykowie k. Łodzi spotkanie dla wszystkich swoich partnerów. Impreza stała się m.in. okazją do uroczystego wręczenia nagród w konkursie zorganizowanym przez Grupę wspólnie z firmą Grundfos w ramach akcji \"Miesiąc z Producentem\".

Adresatem tej promocji byli sprzedawcy pracujący w hurtowniach współpracujących z Grupą SBS.

Czas trwania akcji obejmował okres od 1 do 31 sierpnia 2004. Promocją objęte były wszystkie pompy firmy Grundfos. Uczestnicy (sprzedawcy) otrzymywali punkty za każdą sprzedaną w okresie promocji pompę. Zdecydowanym zwycięzcą konkursu został Dariusz Fila z firmy handlowej Fila z Gdańska, który zgromadził łącznie 279 punktów. Nagrodami w konkursie były egzotyczne wycieczki na Kretę (pierwszych pięć miejsc) oraz zestawy kina domowego (kolejne pięć miejsc).

Spotkanie stało się również okazją do oficjalnej premiery nowego programu marketingowego Grupy SBS pod nazwą \"Profi-TY\". Jest on kontynuacją strategii marketingowej przyjętej na lata 2004-2006. Nowa akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich klientów (firm) współpracujących z SBS. Jej celem jest utrzymanie pozytywnych relacji z wybranymi, najbardziej wartościowymi klientami oraz pozyskanie nowych.

Grupa SBS jest największą w Polsce siecią sprzedaży artykułów sanitarnych. Jej początki sięgają roku 1998, kiedy to firmy handlowe branży instalacyjnej z regionu centralnej Polski postanowiły się stowarzyszyć i skupić na poprawie obsługi klientów i promocji nowych technologii. Obecnie SBS obsługuje 58 firm posiadających w sumie ponad 120 punktów sprzedaży. W ostatnim czasie grono to zostało powiększone o 5 kolejnych firm, m.in. Komet z Elbląga i warszawski Sanbud.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA