Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Grupa SBS zaprosiła swoich partnerów handlowych na świąteczno-noworoczne spotkanie do Zakopanego. W weekend poprzedzający święta Bożego Narodzenia w hotelu Kasprowy bawiło się ok. 200 osób. Byli wśród nich przedstawiciele firm handlowych wchodzących w skład Grupy, producentów współpracujących z Grupą, a także reprezentanci prasy branżowej.
Prawdziwie zimowa pogoda pozwoliła bez przeszkód zrealizować przygotowany przez organizatorów program spotkania. Był czas na wspólną zabawę i popisy barmanów, czas na kulig i ognisko w góralskim szałasie, a także na konferencję i spotkanie z mecenasami spotkania – producentami branży grzewczej i instalacyjnej.
Konferencja stała się okazją do przedstawienia „faktów i mitów” na temat Grupy SBS i podsumowania 2005 roku, czego dokonał prezes Sławomir Maciejewski. Za najważniejsze sukcesy minionego roku uznał on wprowadzenie na rynek marki domowej Delfin i Keller, stworzenie ogólnopolskiej sieci serwisu produktów Delfin oraz zwiększenie obrotu handlowego netto Grupy, mimo trudnej sytuacji rynkowej. Wśród zadań na 2006 r. wymienił m.in. wzmocnienie pozycji rynkowej i rozszerzenie asortymentu marek Delfin i Keller. Podczas konferencji głos zabrali też mecenasi spotkania – przedstawiciele firm Instal-Projekt, Immergas, Ferro, Rettig Heating, Thermaflex, Nibe-Biawar, Grundfos, Elektromet, Deante, GSP Group i Vaillant. Podziękowali oni członkom Grupy SBS za udaną współpracę, nagrodzili też firmy, które w minionym roku zanotowały najwyższą sprzedaż produktów danej marki.
Po konferencji zainteresowani mogli jeszcze zamienić indywidualnie kilka słów z producentami w specjalnie przygotowanej kawiarence.
Na spotkaniu nie mogło oczywiście zabraknąć gwiazdy. Uroczystą kolację uświetnił swoim występem zespół Brathanki.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA