Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
W dniach 9-10 stycznia 2010 w Łodzi odbyło się Roczne Spotkanie Partnerów Grupy SBS połączone z podsumowaniem programu lojalnościowego Integris.
Tym razem na miejsce spotkania jedna z największych sieci hurtowni branży sanitarnej i grzewczej wybrała **** hotel andel’s w Łodzi. Niezwykłość tego miejsca - wyjątkowe połączenie historycznego budynku z nowoczesną architekturą i niepowtarzalną stylistyką - stanowiła świetne tło dla uroczystego spotkania i wspólnej zabawy.
Wśród przybyłych na miejsce spotkania 500 gości byli właściciele i kadra zarządzająca Hurtowni Grupy SBS, uczestnicy programu lojalnościowego Integris, oraz Mecenasi Spotkania – przedstawiciele firm: Armatura, Deante, Elektromet, Ferro, Gorgiel, Hewalex, Immergas, Kospel, Koło, Oventrop, Purmo, Ulrich, Vaillant.
W programie znalazły się konferencja podsumowująca rok 2009 oraz Kawiarenka Mecenasów spotkania. Na konferencji, prowadzonej przez Prezesa Grupy SBS Sławomira Maciejewskiego przedstawione zostały działania, sukcesy i osiągnięcia Grupy w 2009 roku oraz plany na rok 2010. Uczestnicy spotkania mieli okazję zapoznać się również z prezentacją programu lojalnościowego Grupy SBS na rok 2010. Po konferencji odbyła się Kawiarenka Mecenasów, gdzie w spokojnej atmosferze toczyły się rozmowy branżowe i handlowe, a uczestnicy mogli porozmawiać z przedstawicielami producentów o nowościach produktowych i sytuacji na rynku.
Wieczorem wszyscy spotkali się  na uroczystym balu, którego mocnym punktem był koncert gwiazdy wieczoru – zespołu Budka Suflera. Wspólna zabawa trwała do późnych godzin nocnych.
Drugiego dnia spotkania Goście SBS mieli okazję poznać historię kompleksu fabrycznego Manufaktury, na terenie którego znajduje się goszczący gości Spotkania hotel andel\'s – w towarzystwie  przewodników zwiedzili Pałac Poznańskiego i Muzeum Fabryki, poznając  dzieje przemysłowej Łodzi.
Kolejne roczne spotkanie Partnerów już za rok, a od kwietnia nowy cykl spotkań dla uczestników programu lojalnościowego Grupy SBS.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA