Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Polski producent armatury instalacyjnej i sanitarnej – firma Valvex SA, po raz kolejny zorganizowała spotkanie dla swoich najlepszych partnerów handlowych. Na imprezę, która odbyła się w dniach 21-23 października br. w Tatrzańskiej Łomnicy na Słowacji, przybyło ok. 70 gości – reprezentantów czołowych firm branży instalacyjno-sanitarnej.
Goście Valvex mogli m.in. obejrzeć fabrykę firmy w Jordanowie i zapoznać się z procesami technologicznymi na liniach produkcyjnych zaworów, baterii i szerokiej gamy armatury instalacyjnej i sanitarnej.
Następnie uczestnicy spotkania udali się na Słowację, do hotelu Grand Hotel Praha. W sobotni poranek w czasie oficjalnego spotkania zaprezentowano wyniki działalności firmy Valvex na przestrzeni ostatnich kilku lat, a prezes zarządu spółki Marek Piwowarczyk wręczył najlepszym  partnerom handlowym „Certyfikaty Solidnego Partnera” za promowanie marki Valvex i rozwój sprzedaży.
Wśród dodatkowych atrakcji spotkania znalazły się m.in. wjazd kolejką gondolową na Skalnate Pleso; część uczestników spotkania zdecydowała się wjechać jeszcze wyżej na sam szczyt Łomnicy (2632 m n.p.m) – drugiego pod względem wysokości szczytu w Tatrach.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA