Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Realizując strategię integracji branży łazienkowej i sanitarnej Stowarzyszenie Łazienka organizuje kolejne spotkanie dla środowiska. Tym razem będzie ono kierowane do kierowników serwisu firm łazienkowych. Tak jak w przypadku majowego Ogólnopolskiego Spotkania Branży, na spotkanie kierowników serwisu zaproszeni zostaną przedstawiciele nie tylko firm członkowskich Stowarzyszenia, ale wszystkich działających na naszym rynku. Spotkanie odbędzie się 14 października 2008 w Warszawie.
Jak dotychczas grupa zawodowa jaką stanowią osoby pracujące w działach serwisowych firm nie miała okazji aby zebrać się w jednym miejscu i czasie. Na miejsce spotkania nieprzypadkowo wybrany został Instytut Techniki Budowlanej. W programie przewidziano między innymi wystąpienia pracowników Laboratorium Instalacji Sanitarnych, którzy podzielą się swoimi spostrzeżeniami z testów laboratoryjnych przeprowadzanych podczas wydawania
aprobat i certyfikacji. Zostaną też omówione aktualne przepisy unijne dotyczące wprowadzania materiałów budowlanych na rynek europejski. Oddzielny zaś wykład poświęcony zostanie podsumowaniu polskich przepisów dotyczących gwarancji udzielanej przez producenta. Wśród prelegentów konferencji znajdą się również specjaliści z Instytutu Techniki Budowlanej. Bardzo jednak prawdopodobne, iż najcenniejszymi elementami spotkania będą możliwość osobistego zapoznanie się uczestników i nieformalne dyskusje zebranych tam specjalistów.
Więcej informacji pod numerem biura Stowarzyszenia Łazienka 0608651588.

Program spotkania:
12.00 - Gwarancja w świetle ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej; wykładowca: Agnieszka Karpeta, prawnik Stowarzyszenia Konsumentów Polskich. Po wykładzie dyskusja.
14.00 – Rynek wyrobów budowlanych – normy zharmonizowane; wykładowca: Sebastian Wall (ITB). Po wykładzie dyskusja.
16.00 – Badania i opinie Laboratorium Instalacji Sanitarnych; wykładowca: mgr inż. Daniel Kuzak (ITB). Po wykładzie dyskusja.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA