Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W dniach 21-22 czerwca  w Jadwisinie k/Serocka odbyło się spotkanie handlowe udziałowców Grupy Handlowej Sangroup. W jego trakcie prezes z arządu Grupy Katarzyna Borowik przedstawiła wyniki zakupowe I półrocza, omówiła współpracę z obecnymi dostawcami oraz przedstawiła propozycje nowego współdziałania handlowego pochodzące zarówno od producentów (Georg Fischer, Siemens, Media Miar), jak i potencjalnych kandydatów na członków Grupy.
Podczas spotkania zaprezentowane zostały również nowe rozwiązania techniczne usprawniające bieżącą współpracę między partnerami handlowymi – m. in. platforma wymiany danych EDI.  Nowo utworzona Rada Nadzorcza w składzie Czesław Szymański z firmy „Efli”, Janusz Kowalski z firmy „Eska” oraz Renisław Pomichter z firmy „Proterm” zreferowała działania organu nadzorującego działalność spółki. Spotkanie zakończył wspólny rejs statkiem po Zalewie Zegrzyńskim, w trakcie którego wymieniano się doświadczeniami, dyskutowano nad obecnymi trendami w branży oraz bawiono się przy dźwiękach muzyki szantowej. 
Następne spotkanie Grupy odbędzie się we wrześniu w  Olsztynie, podczas uroczystego otwarcia nowej siedziby firmy „Lech Centrum Ciepła”.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA