Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W dniach 20-23 maja firma Zucchetti Rubinetteria S.p.A. zorganizowała w swej siedzibie w Gozzano koło Mediolanu spotkanie dla polskich przedstawicieli firm handlowych, prasy oraz architektów wnętrz.

Spotkanie było związane z decyzją firmy o stworzeniu na polskim rynku nowej firmy, Zucchetti Promotion & Trade z siedzibą w Poznaniu. Umowa o powstaniu nowej spółki została podpisana 19 maja br. Nowa firma zajmuje się dystrybucją produktów marki Zucchetti oraz koordynacją ich sprzedaży na polskim rynku.

Podczas spotkania w Gozzano zaprezentowano kompleksową ofertę armatury produkowanej przez firmę, a także zapoznano gości z projektami nowych produktów przewidzianymi do wprowadzenia na rynek. Funkcję gospodarza spotkania pełnił dyrektor generalny firmy, Carlo Zucchetti, przedstawiciel trzeciego pokolenia właścicieli firmy. Goście spotkania mogli zapoznać się również z największą z pięciu posiadanych przez firmę fabryk zlokalizowaną w Gozzano.

Firma Zucchetti, która w tym roku obchodzi siedemdziesiątą piątą rocznicę swego istnienia pozostaje zdecydowanie największym spośród ponad 300 włoskich producentów armatury. Obecnie ponad 60% produkcji firmy trafia na eksport, głównie do krajów UE.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA