Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
W krakowskim salonie KOŁO odbyło się spotkanie z czołowymi polskimi projektantami z pracowni MOHO/CODE. #To kolejna inicjatywa Sanitec KOŁO, mająca przybliżyć szerokiej publiczności najnowsze trendy w designie.
Goście odbywającego się 5 listopada w Modlniczce k. Krakowa wydarzenia mogli posłuchać o designie holistycznym, obejrzeć najnowsze serie ceramiki łazienkowej „Ovum” i „Ego” Antonio Citterio, a także zapoznać się z twórczością Sebastiana Szwajczaka, katowickiego fotografa mody.
Ze strony pracowni MOHO spotkanie uświetnili Magdalena Lubińska – założycielka firmy – oraz projektant Michał Biernacki. Wydarzenie zgromadziło ponad stuosobową publiczność, której zainteresowanie w podobnym stopniu przyciągały refleksje polskich projektantów, jak i nowe propozycje i aranżacje łazienkowe KOŁA.
Wernisaż prac fotografa Sebastiana Szwajczaka był interesującym urozmaiceniem wykładu i premierowego pokazu designerskiej ceramiki KOŁA, zaś wnioski ze spotkania napawają optymizmem. Widać wyraźnie, że w Polsce o designie nie tylko się mówi, ale przede wszystkim się go robi. Do końca roku w salonie firmowym KOŁO będzie można obejrzeć wystawę ponad 40 prac katowickiego fotografa mody.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA