Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Koniec roku w Centrum Wyposażenia Wnętrz DOMOTEKA, upłynął pod znakiem dobrego designu. A to za sprawą spotkania OKK! design, którego inicjatorką i organizatorką była Olga Kisiel-Konopka. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele firm z rynku wnętrzarskiego, reprezentanci środowiska akademickiego i projektanci form przemysłowych. Na spotkaniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli Grupy Paradyż.
"Funkcjonalność a design – Nowości produktowe Grupy Paradyż" – to tytuł wystąpienia, które w trakcie spotkania zaprezentował Łukasz Majewski, specjalista ds. prezentacji i szkoleń w Grupie Paradyż.
- Zakres mojej prezentacji był dość szeroki – od historii Grupy Paradyż w pigułce, poprzez nasze najważniejsze osiągnięcia w dziedzinie wzornictwa płytek ceramicznych, aż po przykłady zastosowania naszych kolekcji w obiektach inwestycyjnych – od wielkoformatowych gresów, po płytki w małych formatach – mówi Łukasz Majewski.
Na zakończenie przedstawiciel Grupy Paradyż zaprezentował gościom nowości produktowe firmy.
- W trakcie tej części największą uwagę zwróciłem na ich uniwersalność i zróżnicowanie elementów w każdej kolekcji. Goście mogli zobaczyć między innymi nowe kolekcje gresów wielkoformatowych, samodzielne kolekcje podłogowe w formacie 40x40 cm oraz kolekcje ścienne w formacie 20x60 cm, w przypadku których zastosowano technologię druku cyfrowego na szkle – dodaje.
W spotkaniu OKK! design wzięli udział przedstawiciele mediów, architekci i projektanci. Zagadnienia dotyczące designu prezentowali przedstawiciele firm rynku wnętrzarskiego: Grupa Paradyż, Noti, Jaga, BoConcept, Paini, Aparici, Arino House, Galeria Wnętrz, reprezentanci środowiska akademickiego oraz projektanci form przemysłowych: Kabo&Pydo, Jeremi Nagrabecki. 
fot. Lidia Skuza

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA