Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Właściciele Zakładu Tworzyw Sztucznych Pyroplex wystawiają na sprzedaż jego część zajmującą się produkcją płyt akrylowych wylewanych oraz linię do produkcji wanien i brodzików akrylowych.
Pyroplex od początku swojej działalności zajmował się wytwarzaniem i sprzedażą płyt z polimetakrylanu metylu (PMMA). Przez ponad trzydzieści lat funkcjonowania firma wypracowała własne technologie wytwarzania, barwienia i obróbki plexi. Produkuje płyty o różnych rozmiarach zależnych od rozmiaru zastosowanych form. Dostępne grubości to 1-10 mm. Firma może produkować także wanny i brodziki prysznicowe wytwarzane z sanitarnych płyt PMMA wykorzystując (nieczynną obecnie) własną linię produkcyjną.
Ważnym elementem działalności firmy - nie dostępną jednak w ofercie sprzedaży - jest obróbka płyt PMMA polegająca na cięciu, gięciu, termoformowaniu, klejeniu, frezowaniu. Firma dysponuje wydzielonym oddziałem obróbki wyposażonym m.in. w euro laser wielkoformatowy służący do wycinania dowolnych zaprogramowanych kształtów z płyt tworzyw.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA