Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja Sanitec Koło

REKLAMA

Korzystanie z kąpieli pod natryskiem to nie tylko kwestia higieny. Orzeźwiający prysznic to także znakomity sposób, by zachować rześkość i świeżość o każdej porze dnia. Kabina prysznicowa jest rozwiązaniem bardzo funkcjonalnym – polecanym szczególnie do niewielkiej łazienki. Kabiny „Pionier” – nowa propozycja marki Koło, równie atrakcyjnie prezentować się będą także w dużych pokojach kąpielowych.
WIĘKSZY wybór oznacza większe możliwości urządzenia łazienki, nie tylko pod względem funkcjonalnym, ale i estetycznym. Srebrny kolor profili aluminiowych oraz nowe wzory wypełnień kabin „Pionier” dają większe możliwości dopasowania do indywidualnego gustu właściciela łazienki.
Anodowana powierzchnia profili jest trwała i łatwa do utrzymania w czystości, a srebrny kolor bardzo dobrze pasuje do tonacji wypełnienia. Szkło hartowane, półmatowe w części środkowej, ma dodatkową dekorację motywem ryby. Taką kabinę łatwo skojarzyć z wielkim akwarium ustawionym w łazience.
Zastosowany w kabinach „Pionier” system zawieszenia i przesuwania drzwi na kółeczkach o regulowanym położeniu ułatwia ich otwieranie. Dzięki temu drzwi przesuwają się lekko i płynnie. Szerokie, górne i dolne profile aluminiowe zapewniają stabilność i trwałość całej konstrukcji, zaś regulacja profili przyściennych ułatwia montaż kabiny.
Kabiny prysznicowe „Pionier” oferowane są z profilem srebrnym matowym (wypełnienie stanowi szkło hartowane – wzór „ryby”) lub z profilem białym (wypełnienie: szkło hartowane wzór „kwadraty” lub „crepi”). Dostępne są również z wypełnieniem polistyrenowym (wzór „santro”).
Kabiny „Pionier” występują w wersji kwadratowej (o wymiarach: 80x80 i 90x90 cm, wyso-
kość kabin: 180 cm), a także półokrągłej (80x80 cm, 90x90 cm, wysokość: 180 cm)
Do kabin „Pionier” polecane są brodziki akrylowe Koło. Jest to szczególnie istotne w wypadku kabin półokrągłych, gdzie zgodność kształtu kabiny i brodzika jest warunkiem prawidłowego jej funkcjonowania. <


Sanitec Koło Sp. z o.o. < ul. Toruńska 154 < 62-600 Koło < tel. (063) 261 84 00 < infolinia: 0801 17 17 17 < www.kolo.com.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA