Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Steinberg to młode, nowoczesne przedsiębiorstwo, które na podstawie wieloletnich doświadczeń założycieli firmy zebranych podczas pracy u czołowych producentów armatury w Niemczech, zaowocowało stworzeniem nowoczesnej firmy, produkującej armatury mające spełnić oczekiwania najbardziej wymagającej grupy klientów indywidualnych i instytucjonalnych, przy zachowaniu rozsądnych warunków handlowych.

Kiedy jakość i funkcja są oczywiste, tematem staje się wzornictwo. Projekty Steinberg posiadają takie atrybuty jak piękno, niezawodność, ponadczasowość, ale również trend przyszłości w formie. Steinberg oferuje armatury jutra, wykonywane według typowo niemieckich kryteriów. Funkcjonalność jest w firmie Steinberg wynikiem rzemieślniczej tradycji, zamiłowania do detalu i zachwytu dla nowoczesnej techniki. Dążenie do doskonałości w detalu i perfekcji w całości jest dewizą firmy.
Swoje aspiracje oraz przynależność do najprężniej rozwijających się firm, wytwarzających wysokiej jakości armaturę sanitarną, firma Steinberg potwierdziła na tegorocznych targach ISH we Frankfurcie, na których ciekawe i nowatorskie stoisko oraz szeroka gama interesujących produktów przyciągnęła rzeszę zwiedzających, wśród których było także wielu gości z naszego kraju.
Seria 135. Z satysfakcji, jaką daje obcowanie z pierwszorzędnymi materiałami i niezmiennym życzeniem, aby zoptymalizować związek między estetyką i funkcją, powstała seria 135 - innowacyjna i harmonijna kombinacja, którą tworzy precyzyjnie zdefiniowana, krawędziowa forma korpusu z eleganckim, płaskim wypływem - czarujący, przykuwający wzrok kontrast, orzeźwiający i zaskakujący zarazem. Dzięki harmonijnemu designowi, szerokiej gamie produktów (w całej serii 135) oraz doskonale pasującym dodatkom łazienkowym z serii 500, można kompletnie wyposażyć zarówno nowoczesne łazienki jak i salony kąpielowe. Godne podkreślenia jest także zastosowanie w armaturach tej serii wysokojakościowych głowic ceramicznych Low Noise. Ich bardzo cicha praca pozwala w pełni cieszyć się przyjemnym szumem wypływającej wody.
Wszystkie serie armatury Steinberg są kompletnie wyposażone w elementy zabudowy i montażu potrzebne do bezproblemowej instalacji, posiadają certyfikat PZH i znak \"B\" oraz są objęte dwuletnią gwarancją. Adresy dystrybutorów dostępne są na stronie www.leegrock.pl<

Lee&Grock, 51-126 Wrocław, ul. Kamieńskiego 201-219, tel./fax: +48 071 352 82 02, e-mail: biuro@leegrock.pl, www.leegrock.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA