Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Wszystkie wyroby ceramiczne Koło (umywalki tradycyjne, miski ustępowe, bidety wiszące i pisuary) oraz uchwyty dla osób niepełnosprawnych mogą być zamontowane do stelaży tej samej marki. Podobnie jak ceramika - stelaże te spełniają wszystkie normy dotyczące bezpieczeństwa, niezawodności i walorów funkcjonalnych.

Zastosowanie stelaży do umywalek, bidetów i pisuarów znacznie ułatwia i przyspiesza montaż. Stelaż do miski ustępowej wiszącej jest niezbędny, ze względu na podtynkowy system spłukiwania. Zestawy instalacyjne Koło mogą być montowane zarówno do ściany np. murowanej jak i do tzw. zabudowy lekkiej (gipsowo-kartonowej).
W zależności od sposobu zabudowy stelaża miski ustępowej, płytki spłukujące mogą być zamontowane z przodu lub od góry. Do wyboru są trzy kolory płytek - biały, chrom lub chrom mat - dzięki temu łatwo o dobranie ich barwy do pozostałego wyposażenia łazienki. Podwójne klawisze spłukiwania 3 lub 6 litrami wody ułatwiają jej oszczędzanie. Łączny zakup stelaża instalacyjnego i miski ustępowej tej samej marki jest również atrakcyjny cenowo. Dzięki temu można zaoszczędzić 10% całości wydatku.
Stelaż do umywalki, może być dodatkowo wyposażony w specjalne moduły do baterii ściennej oraz syfonu podtynkowego - wymaganego przy umywalkach dla niepełnosprawnych.
Stelaż pisuarowy, po zamontowaniu płytki montażowej, może być przystosowany do podtynkowego systemu spłukiwania.
Ruchome \"łapy\" stelaży Koło ułatwiają ich wygodny montaż w narożniku lub wnęce łazienki. Dodatkowym udogodnieniem jest regulacja stelaża w pionie i poziomie. W komplecie są wszystkie niezbędne do montażu wsporniki oraz zaślepki z uszczelkami do przeprowadzenia próby szczelności.
Dowodem niezawodności stelaży marki Koło jest okres gwarancyjny - 10 letni na ramę, 5 lat na zbiornik spłuczki oraz 2 lata na zawór napełniający, mechanizm spustowy, uszczelki oraz elementy przyłączeniowe. <

Sanitec Koło Sp. z o.o. < ul. Toruńska 154 < 62-600 Koło < tel. (063) 26 18 400 < infolinia: 0801 17 17 17 < www.kolo.com.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA