Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Stowarzyszenie Łazienka rozpoczęło prace nad formułą przyszłych targów dla branży wyposażenia łazienek w naszym kraju. W kilka miesięcy po tegorocznych targach Aqua-San w Poznaniu Stowarzyszenie rozesłało do największych dystrybutorów ankietę sądującą opinie na ich temat. Jednym z głównych zarzutów wobec targów, zgłaszanych przez większość przedstawicieli sektora handlowego, był brak na tej imprezie producentów płytek ceramicznych. Stowarzyszenie biorąc pod uwagę te postulaty wystąpiło z incjatywą do producentów płytek o podjęcie wspólnych rozmów na temat formuły targów dogodnej zarówno dla płytkarzy, jak i branży sanitarnej. W tej sprawie 9 października w Warszawie spotykają się przedstawiciele Stowarzyszenia i producentów płytek (jak dotychczas swój udział potwierdziły: Opoczno, Ceramika Tubądzin, Ceramika Paradyż, Cersanit, Villeroy&Boch i Ceramika Gres). O rezultatach tych rozmów będziemy informować w kolejnych wydaniach naszego miesięcznika.
W ramach swej statutowej działalności Stowarzyszenie Łazienka przygotowało także dwie kolejne inicjatywy. Pierwszą
z nich będzie planowane na 31 paździenika w Warszawie szkolenie dla pracowników firm członkowskich odpowiedzialnych za obsługę inwestycji. Szkolenie poprowadzi dr Lech Piotrowski, konsultant wyposażenia hoteli. Drugim przedsięwzięciem będzie seminarium podczas listopadowych targów Horeca w Krakowie na temat projektowania łazienek w obiektach hotelowych i ośrodkach wypoczynkowych. Poprowadzi je prof. Zenon Błądek, ekspert Polskiego Zrzeszenia Hoteli.

Stowarzyszenie Łazienka realizując politykę pełniejszej komunikacji z klientami firm stowarzyszonych 1 października uruchomiło własną stronę internetową www.stowarzyszenielazienka.pl. Znajdują się na niej wszystkie informacje związane z tą organizacją (historia, statut, kodeks etyki itd.). Serwis pełni też funkcję promocyjną firm należących do Stowarzyszenia. W związku z tym znalazły się tam wszelkie dane teleadresowe członków oraz branże, w których oni działają. W części serwisu dostępnej tylko dla członków (po zalogowaniu) znajdują się protokoły ze spotkań oraz inne informacje wewnątrzorganizacyjne.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA