Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Stowarzyszenie Łazienka organizuje spotkanie dla przedstawicieli firm z szeroko pojętej branży łazienkowej. Konferencja zatytułowana \"Łazienka 2008 - I Ogólnopolskie Spotkanie Branży Łazienkowej\" odbędzie się 19-20 maja 2008 roku w hotelu OSSA pod Warszawą. Zaproszeni do udziału w niej zostaną przedstawiciele wszystkich firm producenckich i importerskich działających w Polsce.
- Chcielibyśmy aby nasza konferencja dała szansę na spotkanie przedstawicieli całej branży - nie tylko firm należących do stowarzyszenia. Z naszych obserwacji wynika, iż w obecnej chwili na polskim rynku nie ma takiego wydarzenia, które umożliwiło zebranie managerów z naszego sektora - mówi Robert Sieńko, dyrektor biura zarządu Stowarzyszenia Łazienka.
Konferencja będzie złożona z dwóch części - szkoleniowej (9 wykładów) oraz nieformalnej. Do poprowadzenia prelekcji w części wykładowej zostali zaproszeni specjaliści z renomowanych firm: o prognozach dla rynku materiałów wykończenia wnętrz oraz trendach w zachowaniach konsumentów będą mówili przedstawiciele firm badawczych ASM oraz Pentor. Tematy związane z inwestycjami w infrastrukturę hotelową pod kontem EURO 2012 poruszą specjaliści z Instytutu Rynku Hotelarskiego oraz PMR Publications. Prócz tego omówione zostaną tematy sprzedaży przez internet (IAB); współpracy z glazurnikami (PZP) oraz aktualne zagadnienia legislacyjne (ZPPMdB). Najnowsze trendy we wzornictwie łazienkowym przedstawi miesięcznik \"Łazienka\" - medialny partner konferencji. W drugiej, wieczornej części przewidziana jest kolacja dla wszystkich uczestników spotkania.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA