Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Targi Budma uzyskały rekomendację członków Stowarzyszenia Łazienka. Oznacza to, że podczas najbliższej edycji tych targów (22-25 stycznia 2008 r.) swoją ofertę przedstawi tam reprezentatywna grupa krajowego rynku branży wyposażenia łazienek.
Przypomnijmy, iż Budma wygrała z proponowaną przez MTP wystawą pod roboczym tytułem „Budma Interior”, targami o charakterze wnętrzarskim, które miały się odbyć równolegle z targami Meble i Home Decor (maj 2008 r.). Mimo wstępnej aprobaty  znacznej części branży wyposażenia łazienek, idea ta na razie nie przyjęła się na polskim gruncie. Powód takiej decyzji wydaje się być prosty. W naszym kraju nie ma jeszcze targów o charakterze wnętrzarskim, o takiej skali wielkości i popularności, jaką mają targi Budma. Stąd decyzja, iż branża łazienkowa po kilkuletniej przerwie powraca na Budmę.
Na wystawę sektora łazienkowego na targach Budma przewidziany jest odrębny, dwukondygnacyjny  pawilon. W tym samym pawilonie znajdą się też płytki ceramiczne. Wśród imprez towarzyszących jak dotychczas planowany jest finał ogólnopolskich mistrzostw glazurników zorganizowany we współpracy z Polskim Zrzeszeniem Płytkarzy. Odbędzie się też wystawa, na której zaprezentowane zostaną kolekcje płytek ceramicznych nagrodzone w konkursie Perły Ceramiki. Wydarzeń towarzyszących można się jednak spodziewać więcej. Do końca września odbędzie się pierwsze spotkanie rady programowej targów, która podobnie jak przy ubiegłorocznych targach Aqua-San będzie pracowała nad uatrakcyjnieniem targów. W skład rady programowej podobnie jak poprzednio wejdą przedstawiciele Międzynarodowych Targów Poznańskich, Stowarzyszenia Łazienka, przedstawiciele producentów płytek ceramicznych, mediów oraz miesięcznik “Łazienka”.
Termin nadsyłania zgłoszeń firm zainteresowanych wzięciem udziału w wystawie branży łazienkowej przy targach Budma mija 7 września.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA