Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Nowoczesna, intuicyjna, funkcjonalna – tak można w skrócie scharakteryzować nową wersję serwisu internetowego ROCA. Strona www powstała zgodnie z najnowszymi standardami korporacyjnymi ROCA i ma prezentować najważniejsze dla firmy wartości - design, innowacyjność, technologię oraz zrównoważony rozwój.
Na nowej stronie internetowej ROCA pod adresem www.roca.pl dostępnych jest szereg ciekawych informacji na temat działalności firmy ROCA, historii oraz misji koncernu. W serwisie można znaleźć również materiały dotyczące fundacji WeAreWater, współpracy ROCA z projektantami oraz wszelkich podejmowanych przez firmę inicjatyw.
Nowa wersja strony www.roca.pl została stworzona tak, aby każdy odwiedzający mógł w szybki i intuicyjny sposób wyszukać interesujące dla siebie informacje.  Funkcjonalny katalog produktów zawiera pełną aktualną ofertę, ze zdjęciami, szczegółowymi opisami, cenami i informacjami technicznymi. Poszukujący produktu może posłużyć się różnymi kryteriami wyboru: nazwą, numerem referencyjnym, kategorią produktową, a nawet rozmiarem. Inspirujące zdjęcia aranżacyjne oraz wizualizacje najnowszych trendów w przestrzeni łazienkowej zachęcają do tworzenia ciekawych i niestandardowych przestrzeni z produktami ROCA.
Nowością jest struktura serwisu, która ułatwia korzystanie z niego różnym grupom odwiedzających. Serwis podzielony został na specjalne bloki tematyczne, w których zebrane są materiały przydatne poszczególnym użytkownikom – klientom, architektom, instalatorom oraz dziennikarzom. Teraz każdy użytkownik szybko i łatwo może dotrzeć do istotnych dla siebie informacji. Nowa strona pozwala także na sprawne korzystanie z wygodnych narzędzi internetowych takich jak schowek, czy porównywraka. Na stronie dostępna jest również lista wszystkich salonów ROCA na terenie Polski oraz kontakt do serwisantów.
ROCA pod adresem www.inwestycje.roca.pl uruchomiła także serwis dedykowany inwestorom i architektom, którzy znajdą w nim wszystkie niezbędne informacje dotyczące specjalistycznej oferty dla obiektów komercyjnych i publicznych. Zainteresowani nawiązaniem współpracy z ROCA mogą uzyskać szczegółowe informacje o firmie oraz jej działalności, a także zapoznać się ze sprofilowaną na potrzeby tego rynku ofertą produktową.
Oferta inwestycyjna skierowana do inwestorów i architektów, została podzielona na pięć kategorii, do których przydzielono wyselekcjonowane serie ceramiki łazienkowej i baterii i stelaży. Pozwoliło to stworzyć kompletne rozwiązania dla łazienek hotelowych zaaranżowanych w wersji ekonomicznej, nieco droższej aż po wnętrza luksusowe.
Na stronie znajduje się także oferta dedykowana łazienkom publicznym i rozwiązania do  „dostępnej łazienki” , czyli profesjonalne wyposażenie dla osób niepełnosprawnych i starszych.
Na stronie zamieszczona została także zakładka z materiałami do pobrania. Są to między innymi katalogi produktów, cenniki, pliki CAD oraz CAD Decor, a także program do projektowania Dibanet i przeglądarka Rocadrawing. Dzięki nim każdy inwestor oraz architekt zainteresowany produktami ROCA może szybko i sprawnie dopasować poszczególne modele z portfolio firmy do aranżowanych przez siebie wnętrz.
Odwiedzając stronę użytkownicy mogą także obejrzeć zdjęcia światowych i polskich realizacji, w których zostały wykorzystane produkty ROCA oraz poznać sylwetki designerów projektujących produkty firmy. Prestiżowe realizacje potwierdzają wieloletnie doświadczenie koncernu zarówno w Polsce jak i na całym świecie.

 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA